تلفن مشترکان ۸ مرکز مخابراتی دچار اختلال می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی دانشگاه، شهید نبوی، باهنر ( قرچک)، شهدای ۱۵ خرداد، باقرآباد( قرچک) امروز ۲۰ آذرماه و در مراکز مخابراتی سیزده آبان، حسن آباد و قاسم آباد فردا ۲۱ آذرماه انجام می شود.  

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات دانشگاه با پیش شماره های ۶۶۱۷، ۶۶۴۰، ۶۶۴۱، ۶۶۴۵، ۶۶۴۶، ۶۶۴۸، ۶۶۴۹، ۶۶۹۵ الی ۶۶۹۸ در محدوده خیابان های ادواردبراون، ۱۶ آذر، کارگر شمالی، کوچه رهنما به مدت ۳ روز با اختلال همراه است.

با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط تلفنی و دیتای مشترکان در مراکز مخابرات شهید نبوی و باهنر( قرچک) از ساعت ۲۴ امشب به مدت ۶ ساعت و در مراکز مخابرات شهدای ۱۵ خرداد و باقر آباد ( قرچک) از ساعت ۲ بامداد به مدت ۴ ساعت دچار اختلال می شود.

همچنین ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات سیزده آبان از ساعت ۲۴ فردا به مدت ۵ ساعت و در مراکز مخابرات حسن آباد، قاسم آباد از ساعت ۲ بامداد به مدت ۴ ساعت دچار اختلال می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اختلال گسترده ۸ ساعته اینترنت رایتل، ایرانسل وADSL در جنوب تهران
ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال در استان سمنان بررسی شد
انبارهای رباتیک آمازون به کارگران آسیب می رسانند
کشف آسیب پذیری خطرناک در اینستاگرام/ جاسوسی از کاربران