تماس تلفنی مشترکان ۶ مرکز مخابراتی دچار اختلال شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید حق شناس، شهید اکبری، شهید سعادتمند، شهید لطیفی، اندیشه ۳ و قدس در حال انجام است.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید حق شناس با پیش شماره های ۴۴۷۰ الی ۴۴۷۶ در محدوده این مرکز و در مرکز مخابرات شهید اکبری با پیش شماره های ۷۷۳۲ الی ۷۷۳۵، ۷۷۹۶، ۷۷۱۱، ۷۷۱۲، ۷۷۷۸، ۷۷۷۹، ۷۶۷۹ در محدوده خیابان های شهید بهشتی، ۲۲۸، استخر و اتوبان زین الدین تا فردا با اختلال همراه است.

در همین حال با اجرای این عملیات ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید سعادتمند با پیش شماره های ۴۴۲۰ الی ۴۴۲۹، ۴۴۳۷، ۴۴۳۸ و ۴۶۱ در محدوده خیابان های اروند، سازمان آب، پردیس و حاجی پور امیر تا دو روز آینده دچار اختلال است.

ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید لطیفی با پیش شماره های ۲۲۹۳ الی ۲۲۹۸، ۲۲۹۱، ۲۶۷۵ در محدوده خیابان های لویزان، شهید موسوی، مجتمع تجاری روژا سنتر و در مرکز مخابرات اندیشه ۳ با پیش شماره های ۶۵۵۵ الی ۶۵۵۷ در محدوده فاز ۳ اندیشه، شهرک وائین، شهرک اداری، فاز یک اندیشه، بیمارستان نور، دانشگاه پیام نور شهریار از امروز به مدت ۷۲ ساعت اختلال خواهد داشت.

بر اساس این گزارش با اجرای عملیات برگردان ارتباط تلفنی و اینترنتی مشترکین در مرکز مخابرات قدس از ساعت ۴ بامداد به مدت ۲ ساعت دچار اختلال می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مشخصات گوشی «موتو جی ۲۰» فاش شد
ایرانسل به‌دنبال برقراری ارتباط همه‌جانبۀ دیجیتال بین مردم است
۵ شرکت بزرگ فناوری در آمریکا از خرید و ادغام منع می شوند
نصب دوربین در ون های آمازون رانندگان را ترساند