توئیتر حساب جعلی نویسنده مشهور را تایید و بعد رد کرد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، به نظر می‌رسد فرایند تأییدیه تیک آبی توئیتر با چالش‌هایی روبرو است.

در سال ۲۰۱۲ میلادی این شبکه اجتماعی حساب کاربری را تأیید کرد که به نظر می‌رسید به کورمک مک کارتی نویسنده مشهور تعلق دارد. اما در واقعیت یک نویسنده گمنام که کتابی منتشر نکرده، این حساب را ساخته بود. اکنون در ۲۰۲۱ میلادی همین اتفاق دوباره افتاده و توئیتر دومین حساب جعلی «کورمک مک کارتی» (CormacMcCrthy@) را تأیید کرد.

البته تیک آبی این حساب کاربری اکنون حذف شده، اما نماینده این نویسنده تأیید کرد حساب کاربری جعلی بوده است. او در این باره اعلام کرد: اعلام می‌کنم این حساب کاربری کورمک مک کارتی واقعی نیست. توئیتر از این وضعیت آگاه است و امیدواریم این مشکل در مدت کوتاهی برطرف شود.

حساب کاربریCormacMcCrthy@ از سال ۲۰۱۸ میلادی تاکنون فعال است اما پس از آنکه چند توئیت آن وایرال شد، تیک آبی دریافت کرد. اما بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی درباره هویت این حساب نیز تردید داشتند.

بسیاری از کاربران گله دارند که فرایند دریافت تیک آبی توئیتر کند، ناعادلانه و اشتباه است. این شبکه اجتماعی پس از چند سال وقفه، در سال جاری میلادی فرایند دریافت تیک آبی خود را دوباره از سر گرفت.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند
بررسی علل ناکامی آمریکا در مقابله با فناوری‌های چینی