توئیتر مطالب درباره مرگ ترامپ را حذف می کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، به دنبال انتشار خبر ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کرونا باعث شده تا برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی در نقاط مختلف دنیا به شادمانی بپردازند و با ارسال مطالب و پست‌های مختلف مرگ وی را آرزو کنند.

توئیتر اعلام کرده به برخی از این کاربران اطلاع داده که بر اساس قوانین شبکه اجتماعی مذکور اجازه ارسال چنین مطالبی را ندارند و حتماً باید آنها را حذف کنند. توئیتر از ژوئن سال ۲۰۱۹ در این زمینه قوانین و سیاستگذاری‌های خود را به روز کرده است.

بر همین اساس کاربران توئیتر در مطالب خود نمی‌توانند خواستار تصادف دیگران، مجروح شدن یا مرگ آنها و وارد آمدن هرگونه تالم و آسیب روحی و روانی شوند. توئیتر به کاربران متخلف هشدار داده که اگر توئیت های ارسالی برای آرزوی مرگ ترامپ پاک نشوند ممکن است حساب افراد متخلف بلوکه شود.

سخنگوی فیس‌بوک هم روز گذشته از حذف پست‌ها و مطالب ارسالی با مضمون آرزوی مرگ رئیس جمهور آمریکا خبر داده است.

در عین حال برخی کاربران فیس‌بوک و توئیتر می‌گویند ترامپ در مطالب ارسالی خود بارها مرگ و آسیب دیدن دیگران را آرزو کرده یا افراد دیگر، رقبای سیاسی، سایر ملت‌ها و کشورها را به آسیب زدن تهدید کرده است و فیس‌بوک و توئیتر و غیره در برخورد با این تخلفات جدیت کافی نداشته اند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آمریکا با ادغام انویدیا و ARM مخالفت کرد
افشاگر فیس بوک درباره اصلاح قانون به کنگره مشاوره داد
تقاضا برای آیفون ۱۳ کاهش یافت
ایرانسل زیرساخت‌های لبه فناوری را پیاده‌سازی کرده است