توئیتهای منتشرکننده زودهنگام نتایج انتخابات آمریکا برچسب می‌خورند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، توئیتر افزوده که این اقدام در مورد حساب‌های رسمی انتخاباتی و نیز حساب‌های دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیز صورت می‌گیرد. لذا آنها هم حق ندارند به صورت زودهنگام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را منتشر کنند.

ناظران سیاسی هشدار می‌دهند دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا ممکن است برای بازی با افکار عمومی و تحت تأثیر قرار دادن عوامل برگزاری انتخابات و نیز رسانه‌ها قبل از مشخص شدن نتایج انتخابات اعلام پیروزی کند یا نتایج نهایی نشده را در دسترس قرار دهد.

توئیتر اعلام کرده چه سازمان‌هایی را منابع رسمی اعلام نتایج انتخابات می‌داند و افزوده که منابع دیگر برای این کار غیر معتبر خواهند بود و به خصوص حساب‌هایی با بیش از صدهزار تعقیب کننده که تأثیرگذاری زیادی دارند تحت نظر خواهند بود و دروغ پراکنی آنها در زمینه انتخابات با برچسب غیر معتبر مواجه می‌شود.

برای اطلاع رسانی در این زمینه برچسب‌های متفاوتی در نظر گرفته شده است. از جمله این برچسب‌ها می‌توان به «منابع رسمی این موضوع را به شکل متفاوتی اعلام کرده‌اند» و «منابع رسمی هنوز در این زمینه اعلام نظر نکرده‌اند»، اشاره کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

روسیه گوگل را دوباره جریمه کرد
قطع فیبردریایی بین الملل و ایجاد اختلال در اینترنت
ستاد ملی توسعه هوش مصنوعی راه‌اندازی می‌شود
سیاست جدید توئیتر دردسر ساز شد