توزیع و انتشار تضمینی خبر در ۳۰ پایگاه خبری با استفاده از خدمات اخبار رسمی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

اخبار و وقایع شرکت‌ها به‌صورت معمول از طریق ایمیل، فکس و یا شبکه‌های اجتماعی برای رسانه‌ها ارسال می‌شوند. با توجه به زمان‌بر بودن این روند، بیشتر اوقات اخبار شرکت‌ها موردتوجه رسانه‌ها قرار نمی‌گیرد؛ چراکه خبرنگاران به خبرهای کم‌اهمیت و شاید کمتر حرفه‌ای توجه لازم را ندارند و حتی بابت دریافت این نوع خبرها گلایه هم دارند.

 

در این شرایط اخبار رسمی برای رفع مشکلات یادشده، به‌عنوان رابط رسمی (و مورد تائید هر دو سوی ماجرا) می‌تواند حلال مشکلات باشد. یک نیوز وایر معتبر و رسمی خبر را با اصول حرفه‌ای تنظیم و ویرایش می‌کند تا خبری دقیق به دست رسانه‌ها برسد که ارزش‌های خبری در آن رعایت شده و اقبال عمومی اهالی رسانه را کسب کند. در یک‌کلام، اخبار رسمی به‌عنوان یک ابزار کمکی و نوین، به شما کمک می‌کند تا با استفاده از مزیت‌های بخش روابط عمومی و خبررسانی، برند خود را در ذهن مشتریان و مخاطبان خود جای انداخته و تصویر درست و واضحی از خود در افکار عمومی جامعه بیافرینید.

 

بر همین اساس، اخبار رسمی به‌عنوان نخستین نیوز وایر بین‌المللی ایران (رابط رسمی خبر) توانسته پل ارتباطی مؤثری باشد که ارتباط خبرنگاران و رسانه‌ها را با سازمان‌ها و شرکت‌ها تحکیم کند.

 

گفتنی است که در ۲ سال گذشته و تا به امروز، بیش از ۱۹۰۰ شرکت در اخبار رسمی ثبت‌نام و بیش از ۱۲۵۰ شرکت از خدمات اخبار رسمی استفاده کرده‌اند تا  کار تولید، توزیع و انتشار خبر خود را از مسیر این نیوز وایر ایرانی انجام دهند.

 

اخبار رسمی

 

پکیج ویژه توزیع و انتشار تضمینی اخبار رسمی چه‌کار می‌کند؟

در حال حاضر بیش از ۱۲۰۰ خبرنگار و ۷۸۰ رسانه داخلی در امر خبررسانی شرکت‌ها با این مجموعه همکاری می‌کنند. شرکت‌ها به‌سادگی و با سرعت‌بالا می‌توانند از پکیج ویژه توزیع وانتشار اخبار رسمی استفاده واخبار خود را به‌خوبی منتشر کنند. در این سرویس، خبر شما به تمام خبرنگاران و رسانه‌های همکار اخبار رسمی ارسال می‌شود و خبرنگاران به فراخور محتوا، اقدام به بررسی و انتشار خبر موردنظر در پایگاه‌های خبری خود می‌کنند.

 

اما این تمام ماجرا نیست. اخبار رسمی در یک خدمت حداقلی، خبر توزیع‌شده شمارا در ۳۰ پایگاه خبری به‌صورت هم‌زمان منتشر خواهد کرد تا با  انتشار تضمینی خبر، پوشش گسترده خبر شما کلید خورد. اگر هم این خدمات برای شما کافی نباشد، انتشار بیشتر خبر ارسالی شما در رسانه‌ها را می‌توانید در اخبار رسمی پیگیری کنید تا نهایت بازخورد لازم را اخذ کنید.

 

برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در تازه‌ترین ابزار کمکی روابط عمومی‌های ایرانی کلیک کنید.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید