توسط روزنامه فرصت امروز اولین سامانه رتبه بندی آثار تبلیغاتی ایران راه اندازی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

توسط روزنامه فرصت امروز اولین سامانه رتبه بندی آثار تبلیغاتی ایران راه اندازی شد

دنیای تبلیغات- واحد خبر– اولین سامانه رتبه بندی و داوری آثار تبلیغاتی ایران ، توسط روزنامه مدیریتی اقتصادی فرصت امروز راه اندازی شد.
دکتر محمدرضا قدیمی ، مدیر مسوول روزنامه فرصت امروز با اعلام این خبر گفت : روزنامه فرصت امروز ، اولین روزنامه در ایران است که به فعالیتهای اصلی کسب و کارها اعم از بازاریابی و فروش ، تبلیغات و موضوعات مدیریتی با رویکرد مطالعه موردی ( case Study ) و نقد و بررسی و تحلیل اقدامات شرکتها و برندهای ایرانی پرداخته است. در همین زمینه و در صفحه مدیریت تبلیغات ، همه روزه آثار و کمپینهای تبلیغاتی شرکتها و سازمانهای ایرانی توسط متخصصان و مجریان تبلیغات مورد نقد و تحلیل قرار گرفته و در ۲۲ ماه گذشته ، این صفحه به مرجعی برای اهالی تبلیغات تبدیل شده است.
دکتر قدیمی افزود : در پی استقبال مخاطبان و اهالی تبلیغات ، تصمیم گرفتیم سامانه ای تحت وب و در فضای آنلاین راه اندازی کنیم تا علاوه بر ارزیابی کیفی آثار تبلیغاتی ، در سطحی وسیعتر ، همه اقدامات تبلیغاتی که در رسانه های مختلف اکران می شوند را مورد ارزیابی کمی و رتبه بندی قرار دهیم . در واقع سامانه رتبه بندی تبلیغات ، برآمده از صفحه مدیریت تبلیغات روزنامه فرصت امروز و حاصل تجربه ۲۲ ماهه گزارشگران ، دبیران و مدیران روزنامه می باشد.

مهندس محمد زرین ، مدیر اجرایی سایت رتبه بندی تبلیغات نیز درباره شیوه ارزیابی و مدل رتبه بندی این سامانه اظهار داشت : در طی دو سال گذشته علاوه بر تجربیات ارزشمندی که از انتشار بیش از ۳۰۰ گزارش نقد و بررسی در روزنامه فرصت امروز و گفتگو با بیش از ۲۰۰ نفر از کارشناسان و متخصصان تبلیغات در ایران نصیب تیم اجرایی این سامانه شد ، مهمترین سایتهای رتبه بندی و فستیوالهای داوری تبلیغات در دنیا را با کمک مشاورانی باتجربه رصد و بررسی کرده ایم و مدل اجرایی در سامانه رتبه بندی فرصت امروز ، ماحصل ماهها تحقیق و مشورت و کاملاً اختصاصی می باشد.
مهندس زرین افزود : اگرچه کارهای مشابه در ایران انجام شده ، اما سامانه ای که به صورت روزانه و آنلاین آثار تبلیغاتی را رصد و در معرض امتیاز دهی کاربران قرار بدهد و همزمان نظرات هئیت داوران را هم داشته باشد ، در ایران بی سابقه است. این کار در راستای رسالت یک روزنامه مدیریتی و با هدف ارتقای صنعت تبلیغات و فراهم آمدن شبکه ای از متخصصان و علاقه مندان و شرکتهای تبلیغاتی برای ارزیابی تخصصی و پیوسته تبلیغات انجام شده است.
لازم به ذکر است این سامانه رتبه بندی ، اقدامات تبلیغاتی را که روزانه در رسانه های تلویزیونی ، محیطی و چاپی منتشر و اکران می شود، رصد و جمع آوری می کند و رتبه بندی بر اساس امتیازهای تخصصی کاربران و نظر هئیت داوران و در پایان هر فصل انجام و جایزه ویژه فرصت امروز به برترین آثار تبلیغاتی نیز ، در پایان هر سال اهداء خواهد شد.
این سامانه به آدرس اینترنتی ads.forsatnet.ir در دسترس می باشد.

دنیای تبلیغات، این حرکت ارزشمند و موثر همکاران روزنامه وزین فرصت امروز را ارج می نهد و به همه همکاران تبریک می گوید.

 


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید