توسعه زیرساخت های ارتباطی در روستاها


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس موثقی عصر سه شنبه در مراسم افتتاح پروژه های فناوری و ارتباطاتی شرکت مخابرات آذربایجان شرقی گفت: در ادامه پروژه های بزرگ توسعه ای کشور در استان آذربایجان شرقی نیز پروژه های مخابراتی افتتاح می شود.

وی افزود: همه شهرها به ظرفیت دسترسی به اینترنت پرسرعت و نسل جدید همراه اول مجهز شده اند.

موثقی ادامه داد: برنامه بعدی وزارت ارتباطات توسعه زیرساخت های ارتباطی در روستاها است و ما در صدد هستیم توسعه را در روستاهای کشور افزایش دهیم.

وی ادامه داد: در راستای توسعه ارتباطات در روستاها نفوذ تکنولوژی در روستاها  در دستور کار قرار دارد و در کنار این موضوع حضور پست بانک را در روستاها افرایش دهیم.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعاتبا اشاره به پروژه هایی که از طریق ویدوئو کنفرانس افتتاح می شود گفت: پروژه هایی که امروز افتتاح می شود در حوزه تلفن ثابت و نوسازی شبکه تلفن همراه است که توسط شرکت مخابرات، اپراتورهای همراه اول و ایرانسل به وقوع می پیوندد.

وی از افتتاح مرکز توانمندی در استان آذربایجان شرقی خبر داد و افزود: با کمک دانشگاهیان مرکز توانمندی را افتتاح کرده ایم تا در راستای افزایش اشتغال و کار آفرینی موثر بوده و در جهت گسترش نشر دانش و فرهنگ بتواند تلاش کند.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تعداد پروژه های مخابراتی و ارتباطی  افتتاحی در ایتان آذربایجان شرقی را بیش از دو هزار و ۸۰۰ پروژه اعلام کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

رویداد طراحی منظومه ماهواره ای به مرحله پایانی رسید
دوره آنلاین آشنایی با فناوری های توانمندساز برگزار شد
۳ ایده برتر در حوزه ناوبری فضایی معرفی شدند
میانگین سرعت خودروها در کلانشهرها طبق اطلاعات «بلد»