توضیحات جدید وزیر ارتباطات درباره توقف فروش اینترنت حجمی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، وزیر ارتباطات در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام در مورد موضوع توقف فروش اینترنت حجمی در کشور و زمان عملیاتی شدن این وعده، توضیح داد.

وی گفت: حذف فروش اینترنت حجمی در حوزه اینترنت ثابت، در دستور کار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، قرار دارد.

واعظی درباره زمان و چگونگی حذف فروش اینترنت حجمی گفت:‌ همانطور که قبلا هم توضیح دادم، موضوع حذف فروش حجمی اینترنت در حوزه اینترنت ثابت برای حمایت از کاربران در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد. به همین منظور نیز کمیته ای تشکیل شده و تا پایان مردادماه نتیجه بررسی و پیشنهاد این کمیته برای تصویب در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مطرح می شود و این گونه تصمیمات پس از تصویب کمیسیون قابلیت ابلاغ و اجرا پیدا می کند.

وزیر ارتباطات تاکید کرد که این موضوع به معنای اجرایی شدن این طرح از ابتدای مردادماه نیست.

پیش از این وزیر ارتباطات در گفتگو با مهر از توقف فروش اینترنت حجمی خبر و توضیح داد: فروش حجمی اینترنت متوقف می شود و کاربران می توانند با خرید اشتراک ثابت هر میزان که بخواهند از حجم اینترنت مصرف کنند. قرار است این دستورالعمل مردادماه به کمیسیون تنظیم مقررات ارائه و مطرح شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بدون حضور خودتان در عکس سلفی بگیرید!
مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود
مایکروسافت از فایل های شخصی کاربران محافظت می کند
احساس حضور در تالار موسیقی با تبلت‌ جدید هوآوی