تولید آزمایشی آیفون ۱۴ آغاز شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، براساس گزارش ها طراحی آیفون ۱۴ هم اکنون در مرحله تولید آزمایشی است و به عبارت دیگر تعداد اندکی از این دستگاه تولید می شود که برای جمع آوری اطلاعات جهت فرایند تولید انبوه آن به کار می رود.

هدف از تولید آزمایشی یافتن هرگونه چالشی در طراحی یا امکان ارتقای محصول است. مرحله مذکور برای تعیین ظرفیت بازده شرکت و همچنین توسعه فرایندهای کنترل کیفیت به کار می رود.

جالب آنکه لوکس شایر، شرکتی که آیفون ۱۳ پرو را سرهم بندی کرد، هنوز هیچ سفارشی برای آیفون ۱۴ دریافت نکرده است. پیش بینی می شود اپل برای تولید آیفون ۱۴ پرو به این شرکت سفارش ندهد اما در عوض آیفون ۱۴ در این شرکت سرهم بندی شود.

فرایند تولید آیفون به طور معمول از فوریه آغاز می شود و اپل به تولید کنندگان محصولاتش سفارش می دهد. شرکت ها پس از دریافت سفارش فهرستی مواد اولیه برای تولید و آزمایش کنترل کیفی دستگاه ها ارائه می کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس‌بوک اطلاعاتی درباره توزیع تبلیغات سیاسی افشا می کند
مرکز تبادل اطلاعات کشور باید دارای مدل اقتصادی شود
اجرای قانون شبکه های اجتماعی در فلوریدا لغو شد
مسائل کلیدی در اخلاق فضایی چیست؟