تولید وب کم فوق دقیق هوشمند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، وب کم جدید شرکت دل که التراشارپ نام دارد، تصاویر را با کیفیت فوق دقیق یا ۴K در دسترس کاربران قرار می‌دهد. دل امیدوار است وب کم یادشده به خصوص در شرایط شیوع ویروس کرونا و دورکاری با استقبال مواجه شود.

این وب کم به عنوان یک ابزار ویدئوکنفرانس نیز قابل استفاده بوده و با کیفیت بالایی که دارد پیشبرد امور شغلی را نیز تسهیل می‌کند. وب کم یادشده دارای سه پایه آلومینیومی ۳.۵۴ اینچی و یک دوربین کروی شکل به قطر ۴ سانتیمتر است.

دوربین یادشده با نرم افزارهای مایکروسافت تیمز، زوم، اسکایپ، گوگل میت، هنگ اوت، اسلک و غیره سازگاری دارد. در این دوربین از حسگر بصری ۸.۳ مگاپیکسلی STARVIS سونی استفاده شده و تعدادی لنز نیز برای تهیه تصاویر فوق دقیق ویدئویی با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه قابل استفاده هستند. همچنین می‌توان تصاویری با دقت ۱۰۸۰ یا ۷۲۰ پیکسل با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه را از این طریق تهیه کرد.

یک سیستم پردازشگر بصری برای ارتقای کیفیت تصاویر، بهبود نور و رنگ و حذف نویز در این دوربین در نظر گرفته شده است. در دوربین مذکور از هوش مصنوعی نیز برای قرار گرفتن کاربر در مرکز تصویر به طور دائمی استفاده شده است. حداکثر قدرت زوم این دوربین ۵ برابر و قیمت آن ۲۰۰ دلار است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

لاوصولی ۳۳ میلیارد تومان از مطالبات شرکت ارتباطات زیرساخت
الزام اپراتورها به اطلاع‌رسانی قبل از قطع تلفن ثابت
رویکرد غیرسازنده فیس‌بوک در زمینه همکاری با رسانه‌های استرالیا
هیچ منعی برای توسعه ارتباطات بین‌الملل وجود ندارد