تیزر جذاب هتل / خوب است که خانه نیستیم!


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

تیزر جذاب هتل / خوب است که خانه نیستیم!

دنیای تبلیغات-ثریا نوروزی– معمولا هتل ها وقتی میخواهند از امکانات و فضای آرامش بخش و ویژگیهای منحصر بفرد خود حرف بزنند, فضای هتل شان را با راحتی خانه مقایسه میکنند اما این بار گروه هتل های “حیات ریجنسی” با رویکردی متفاوت به موضوع و با شعار “خوب است خانه نیستیم” وعده فضا, امکانات و تجربه ای متفاوت و فوق العاده میدهد.

hayatt1 تیزر جذاب هتل / خوب است که خانه نیستیم!

حیات ریجنسی به خوبی توانسته از گپ و فضای دست نخورده ای که هتل های دیگر در عرصه تبلیغات در صنف هتل داری از خود بجا گذاشته اند بهره لازم را ببرد و این گپ همان “بی توجهی به این نکته است که با اقامت در هتل از لحظات روتین و یکنواخت زندگی جدا شده و حداقل برای مدتی کوتاه استقلال و آزادی پیدا کرده و تجارب بکری از مسافرت را لمس میکنید.

hyatt fi 241x300 تیزر جذاب هتل / خوب است که خانه نیستیم!

در همین راستا, گروه هتل های حیات ریجنسی طی کمپینی در ماه های اکتبر و نوامبر کارگاه ها و پنل هایی را برای مهمانان هتل تشکیل میدهند تا برای آنها فرصتی را برای ایجاد ارتباطات جدید ایجاد کنند. به علاوه در برخی هتل های این گروه با همکاری “کمدی سنترال” سعی در ایجاد لحظات طنز و شاد سورپرایز کننده ای که معمولا در خانه اتفاق نمی افتد میشود. همچنین “حیات گلد پاسپورت” اسپانسری فستیوال کمدی نیویورک” را به عهده گرفته است. با هم ویدیوی این کمپین را ببینیم.

 

(این مطلب از سوی دنیای تبلیغات، با حمایت مالی شبکه تبلیغات (ای نتورک)٬ که یک سرویس‌دهنده آنلاین برای تبلیغات اینترنتی است تهیه شده است)

[دانلود]

نویسنده :

دبیر سرویس بین الملل دنیای تبلیغات
کارشناسی ارشد مدیریت راهبردی کسب و کار با گرایش بازاریابی ,کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی و کارشناسی زبان فرانسه ,مسئول خریدهای خارجی شرکت مارگارین


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!
لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید