تیم جدید گوگل برای پشتیبانی از توسعه دهندگان بلاکچین


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، این شرکت امیدوار است «پلتفرم ابر گوگل» (google Cloud Platform) را به مقصد نهایی برای افرادی تبدیل کند که قصد راه اندازی اپ های Web۳ را دارند.

آمیت زاوری نائب رییس گوگل کلاد در این باره می گوید: ما سعی نداریم به طور مستقیم به بخشی از موج رمزارز تبدیل شویم. ما فناوری هایی برای شرکت ها فراهم می کنیم تا از Web۳ در کسب وکارهای فعلی و شرکت هایشان استفاده کنند و سود ببرند.

زاوری در ایمیلی به کارمندان اعلام کرد بازارWeb۳ نشانه هایی از پتانسیل زیادی دارد و بسیاری از مشتریان از ما می خواهند تا پشتیبانی مان از Web۳ و فناوری های مرتبط با رمزارز را ارتقا دهیم.

تیم مذکور شامل کارمندانی است که در پروژه های Web۳ چه در گوگل یا به صورت جداگانه فعالیت کرده اند. این شرکت سعی دارد سیستمی بسازد که به شرکت های دیگر امکان می دهد بررسی داده های بلاکچین برای افراد را ساده تر کنند. ابزارهای گوگل با پلتفرم های دیگر مانند سرویس های وب آمازون همخوانی خواهند داشت.

البته این نخستین تلاش گوگل در این حوزه نیست. این شرکت در ماه ژانویه اعلام کرد یک تیم دارایی های دیجیتال ایجاد کرده و به دنبال روش هایی است تا به مشتریان گوگل کلاد اجازه دهد پرداخت های رمزارزی انجام دهند و دریافت کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد