تیک تاک مرکز شفافیت و پاسخگویی در اروپا تاسیس می کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پرس اسوسیشن، تیک تاک تصمیم دارد یک «مرکز شفافیت و پاسخگویی» در اروپا تأسیس کند. این مرکز فرصتی برای کارشناسان و سیاستگذاران فراهم می‌کند تا بتوانند ساختار و شیوه‌های ایمن سازی پلتفرم را مشاهده کنند.

تیک تاک در حالی از تصمیم برای راه اندازی مرکز مذکور خبر داده که با سوالات زیادی درباره میزان امنیت روبرو است.

هفته گذشته «آن لانگفیلد» کمیسیونر سابق کودکان در انگلیس اعلام کرد شکایتی قانونی را علیه این اپ اشتراک گذاری ویدئو رهبری می‌کند. براساس این شکایت تیک تاک اطلاعات کودکان را در مقیاس صنعتی و وسیع جمع آوری می‌کند. البته اپ چینی این اتهامات را رد کرده است.

تیک تاک در بیانیه‌ای اعلام کرد «مرکز شفافیت و پاسخگویی» در ایرلند تأسیس می‌شود و به کارشناسان بازدیدکننده امکان می‌دهد تا شیوه‌های استفاده از فناوری برای ایمن نگه داشتن کاربران پلتفرم و همچنین بازبینی محتوا را رصد کنند که به وسیله بازبین‌های انسانی و یادگیری ماشینی انجام می‌شود.

تیک تاک سال گذشته مرکز مشابهی را در آمریکا تأسیس کرد که تا کنون تورهای مجازی برای بیش از ۷۰ سیاست گذار و کارشناس فراهم کرده است.

این شبکه اجتماعی بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در اروپا دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بازدید اعضای هیات رئیسه مجلس از مرکز مانیتورینگ همراه اول
میزان تشعشعات امواج رادیویی به طور مستمر پایش می‌شود
فناوری وای فای ۷ با سرعت ۲ برابر بیشتر از نسخه قبلی از راه رسید
اتصال ۲۹۷ روستای دیگر به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول