ثبت‌نام جشنواره تارنماهای ایرانشناسی تمدید شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بنیاد ایرانشناسی، به دلیل استقبال و درخواست مالکان تارنماهای ایرانشناسی برای شرکت در نخستین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی، زمان ثبت‌نام در این جشنواره تا ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ تمدید شد.

این جشنواره، شناسایی مطلوبترین وبگاه ها در زمینه مطالعات ایرانشناسی را از نظر شاخص های سنجش وب را هدف قرار داده و تلاشی در راستای رقابت صاحبان تارنماها و گردآوری تجربه‌های آنان و ارتقاء سطح کیفیشان در مجامع داخلی است.

بنیاد ایرانشناسی اعلام کرد که با برگزاری این جشنواره قصد دارد تا فضایی فراهم کند که مالکان حقیقی و حقوقی و نیز حامیان صفحات وب که دامنه فعالیت شان در حوزه شناخت ایران و مسائل مربوط به آن است، در یک گردهمایی کشوری گردهم آیند و نظرات، اطلاعات و احتیاجات اطلاعاتی خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

براین اساس، مدیران تارنماها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت تارنمای خود به سامانه ثبت‌نام جشنواره، در پایگاه اینترنتی بنیاد ایرانشناسی به آدرس WWW.IRANOLOGY.IR ، مراجعه کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ششمین دوره مسابقات چالش‌های فناوری اطلاعات برگزار می شود
تبریک دبیر شورای عالی فضای مجازی به رئیس جمهور منتخب
حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ
قدردانی مدیرعامل مخابرات از خانواده بزرگ مخابرات کشور