ثبت‌نام جشنواره تارنماهای ایرانشناسی تمدید شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بنیاد ایرانشناسی، به دلیل استقبال و درخواست مالکان تارنماهای ایرانشناسی برای شرکت در نخستین جشنواره تارنماهای ایرانشناسی، زمان ثبت‌نام در این جشنواره تا ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ تمدید شد.

این جشنواره، شناسایی مطلوبترین وبگاه ها در زمینه مطالعات ایرانشناسی را از نظر شاخص های سنجش وب را هدف قرار داده و تلاشی در راستای رقابت صاحبان تارنماها و گردآوری تجربه‌های آنان و ارتقاء سطح کیفیشان در مجامع داخلی است.

بنیاد ایرانشناسی اعلام کرد که با برگزاری این جشنواره قصد دارد تا فضایی فراهم کند که مالکان حقیقی و حقوقی و نیز حامیان صفحات وب که دامنه فعالیت شان در حوزه شناخت ایران و مسائل مربوط به آن است، در یک گردهمایی کشوری گردهم آیند و نظرات، اطلاعات و احتیاجات اطلاعاتی خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

براین اساس، مدیران تارنماها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت تارنمای خود به سامانه ثبت‌نام جشنواره، در پایگاه اینترنتی بنیاد ایرانشناسی به آدرس WWW.IRANOLOGY.IR ، مراجعه کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

سیستم عامل هواوی با کمک محققان روس توسعه می یابد
تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت
اجرای طرحی برای آرشیو کردن بخش زیادی از اینترنت
دانش فنی کافی برای تولید صنایع مخابراتی در کشور وجود دارد