ثبت بالاترین رکورد سرعت روی شبکه واقعی ۵G همراه اول


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی همراه اول، مدیرعامل این شرکت در مراسم رونمایی از سومین سایت ۵G اپراتور اول گفت: ترافیک شبکه ما در یک‌سال شیوع کرونا دو برابر شده است و اختلالی جدی در ایام کرونا در حوزه کاربری شاهد نبودیم. میزبانی سرویس «شاد» به‌صورت کامل روی دیتاسنترهای همراه اول انجام می‌شود که تروپوت شاد از برخی پیام‌رسان‌های مشهور بالاتر است.

وی افزود: در موضوع نسل ۵ به‌هیچ‌وجه کار نمایشی انجام ندادیم و تا جایی که می‌شد از شبکه ۴G و ۴.۵G نهایت استفاده را کردیم و الان به ۵G نیاز داریم. تا انتهای سال علاوه بر تهران در اصفهان، شیراز، اهواز و تبریز سایت‌های نسل پنج را روشن می‌کنیم. انتظارمان حمایت دولت و مجلس از سرمایه‌گذاری اپراتورها در ۵G است.

در این مراسم همچنین معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول گفت: هم‌اکنون ۵۰ نفر در همراه اول مسلط بر فناوری ۵G هستند. آنتنی که ما در مشهد استفاده کردیم، آنتن تولید داخل بود و این برای ما ارزشمند است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

هند قانون استفاده از شارژر یکسان را تصویب می کند
فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند