ثبت حق امتیاز دستگاهی با نمایشگر جدا شونده


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزمو چاینا، شرکت اوپو از مدت‌ها قبل سعی دارد قابلیت‌های مختلفی در دستگاه‌هایش ارائه کند و اخیراً از دو طرح اولیه موبایل جالب رونمایی کرده است. در همین راستا تولید کننده چینی موبایل حق امتیاز اختراع یک دستگاه جدا شونده را ثبت کرده است.

حق امتیاز اختراع جدید اوپو «پایانه های موبایل و میزبان ها» نام گرفته و نشان دهنده دستگاهی مشابه «سرفیس بوک» مایکروسافت است.

در طراحی موجود در اسناد، دستگاهی نشان داده شده که بدنه اصلی آن دارای شیارهایی است که از اتصال نمایشگر به بدنه اصلی پشتیبانی می‌کند. بخش پایینی، پایه دستگاه به حساب می‌آید و بخش بالایی یک نمایشگر متصل شونده است.

سال گذشته اوپو حق امتیاز موبایلی تاشو ثبت کرد و اکنون به نظر می‌رسد شرکت چینی مشغول توسعه انواع مختلفی از دستگاه‌ها از جمله نمایشگرهای تاشو و جداشونده است تا توجهات را به خود جلب کند.

چند ماه قبل این شرکت از طرح اولیه موبایلی رونمایی کرد که با همکاری استودیو طراحی ژاپنی «نندو» توسعه یافته بود. این طرح اولیه به موبایلی کشویی تعلق داشت که ۳ بار تا می‌شد.

اندازه نمایشگر با توجه به هر تا از ۱.۵ تا ۷ اینچ تغییر می‌کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

هدیه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات
کارگروه کارشناسی برای تصمیم گیری درباره رمزارز تشکیل شود
سرویس جدید توئیتر از کاربران حق عضویت دریافت می کند
انتظارات فعالان حوزه ICT از رئیس جمهور آینده