ثبت نام سالن نوآوری‌های نمایشگاه الکامپ آغاز شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران (ایران الکامپ ۲۰۱۸) از ۶ تا ۹ مردادماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

سالن ۲۷ نمایشگاه بین المللی به بخش الکام ترندز با تمرکز بر ارائه گرایش های نو ، فناوری های نوین و قلمروهای آینده صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد، تخصیص یافته است.

ثبت نام متقاضیان برای حضور در این بخش آغاز شده و تا دهم تیرماه ادامه دارد.

امسال الکام ترندز در ۶ محور اصلی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، بلاک چین و رمز ارزها، رایانش ابری، پردازش موازی و ابر پردازشگرها، اینترنت اشیا و کلان داده‌ها (Big Data) برگزار می شود.

سازمان نظام صنفی رایانه ای از تمامی شرکت هایی که در حوزه‌های مرتبط با محورهای الکام ترندز در حال فعالیت هستند دعوت کرده که از این دوره از نمایشگاه الکامپ استقبال کرده و در فضای متمرکز الکام ترندز بر آینده صنعت فاوا، تجربه نوینی را کسب کنند.

در همین راستا علاقه‌مندان به حضور در سالن الکام ترندز که تاکنون در بخش‌های دیگر نمایشگاه الکامپ اقدام به ثبت‌نام کردند می‌توانند در صورت تمایل، درخواست جانمایی خود را به این سالن منتقل کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخستین دوره آموزشی جرم یابی دیجیتال برگزار می شود
قزوین می‌تواند قطب فن آوری و آی تی کشور شود
کشف آسیب پذیری جدید در سیستم عامل اندروید/سرقت اطلاعات هویتی گوشی
ساخت ابررایانه «سیمرغ» برای خدمات اینترنت اشیا