جان سخت ترین حافظه اس اس دی عرضه شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسین ایج، این حافظه در مقایسه با حافظه های معمولی یا اچ دی دی عمر بیشتری دارد و بادوام تر است. شرکت ای دیتا این حافظه را برای استفاده کسانی طراحی کرده که قصد دارند هاردهای خارجی یا اکسترنال خود را به طور مداوم با خود به سفر ببرند و نگرانی از بابت ضربه دیدن یا شکستن آن نداشته باشند.

در هارد اس اس دی SD۷۰۰ از فناوری تازه ای موسوم به ۳D NAND  یا  stacked TLC Flashاستفاده شده که موجب می شود سرعت انتقال داده ها افزایش یابد، ظرفیت استفاده از فضای هارد دیسک برای ذخیره سازی اطلاعات بیشتر شود و میزان مصرف باتری رایانه برای روشن نگهداشتن حافظه اس اس دی کاهش یابد.

این هارد دیسک در برابر نفوذ گرد وخاک هم کاملا مقاوم است و می تواند به مدت ۶۰ دقیقه در عمق حداکثر ۱.۵ متری آب باقی بماند؛ بدون آنکه آسیبی به آن برسد. هارد یادشده به طور مستقیم به گوشی، تبلت، نوت بوک، رایانه های شخصی و غیره قابل اتصال است. قیمت این هارد تنها ۱۴۰ دلار است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

۷۰ هزار سیم کارت مزاحم پیامکی در ۳ ماه قطع شد
الون ماسک خواهان تجزیه آمازون شد
ویدئوی کمپین تبلیغاتی ترامپ در توئیتر حذف شد
امکان حضور استارت‌آپ ها درمناقصات بخش فضایی فراهم شد