جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر اعطا می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با شعار «ارزش آفرینی کسب و کارهای تعاملی و پلتفرم ها»، دی ماه ۹۸ برگزار می شود.

علی نعیمی صدیق، دبیر علمی «جایزه ملی فاب» با اشاره به مشارکت پژوهشگران و دانشجویان و فعالان علمی و پژوهشی و داوری آثار رسیده به دبیرخانه این همایش، استقبال شرکت های فناور برای رقابت در «جایزه ملی فاب» را مثبت ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از نیمی از محصولات فناورانه ارسالی به دبیرخانه همایش، مورد ارزیابی قرار گرفته اند، اظهار داشت: بعد از اتمام داوری های مرحله اول، محصولات منتخب داوری به دور دوم راه خواهند یافت.

نعیمی صدیق زمان مرحله دوم داوری «جایزه ملی فاب» را ابتدای دی ماه اعلام کرد و افزود: در این مرحله پژوهشگران برگزیده، باید به صورت حضوری به دفاع از محصول خود بپردازند. در نهایت برحسب امتیازات کسب شده، ۳ محصول برتر فناوری اطلاعات سال مشخص و تندیس فاب دریافت می کنند.

وی در خصوص اعلام نتایج افزود: پایان آذرماه ۹۸ زمان اعلام نتایج اولیه خواهد بود. همچنین مهلت ارسال آثار تا ۲۵ آذر تمدید شده و این تمدید ارسال آثار در راستای کمک به دانشجویان و پژوهشگرانی است که آثار خود را ناقص ارسال کرده و یا درخواست مهلت برای تکمیل آثار خود را داشتند. اما در این میان افرادی که علاقه مند به حضور هستند، نیز می‌توانند تا این تاریخ آثار خود را ارسال کنند.

این همایش دی ماه سال جاری در سالن وزارت کشور برگزار می شود و شرکت ها و مدیران فناوری اطلاعات می توانند با مراجعه به سامانه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، نسبت به ثبت نام و ارسال آثار اقدام کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس‌بوک اطلاعاتی درباره توزیع تبلیغات سیاسی افشا می کند
مرکز تبادل اطلاعات کشور باید دارای مدل اقتصادی شود
اجرای قانون شبکه های اجتماعی در فلوریدا لغو شد
مسائل کلیدی در اخلاق فضایی چیست؟