جایگاه… / پریسا جورابی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

جایگاه… / پریسا جورابی

دنیای تبلیغات- بهاریه – پریسا جورابی- باور کنید هر کسی را بهر همه کار  نساخته اند
باید یه بهاریه بنویسم. بگردم دنبال یه چیز از بهار و تغییر فصل ها و گل و شکوفه و … و ربطش بدهم به تبلیغات و در انتها یک نتیجه عبرت آمیز بگیرم و با خوانندگان عزیزتر از جان دنیای تبلیغات در میان بگذارم…
ولی از شما اجازه می خوام تا این وظیفه رو به خودتان بسپارم. با تخیل سرشارتان یه متن عبرت آمیز بسازید و در انتها از آنچه ساخته اید لذت ببرید.
به جای آن ترجیح می دم فقط یک آرزو کنم. آرزویی ساده ای که آرزوی قلبی  من و خیلی از کسانی ست که در صنعت تبلیغات مشغول به کار هستند.
آرزو می کنم که در سال های جدید پیش رو هر کسی در جایگاه خودش باشد. جایگاهی که در پله ی اول استعداد آن را دارد و در پله دوم برای رسیدن به آن زحمت کشیده است .همه می دانیم، خیلی تلخ است که روزها و شب ها برای پیشرفت کاریمان رنج ها ببینیم  اما در نهایت نوه ی عمه ی پسرخاله ی دوست همسایه مدیریت یک بخش کوچک و بی اهمیت ، جایگاهی را که لیاقت توست بقاپد چرا که سفارش این روزها بیشتر از توانایی اهمیت دارد.
آرزو می کنم سال جدید پر باشد از استعداد هایی واقعی بدون اغراق تا کمک کند بدنه تبلیغات کشور هر روز پربنیه تر و مستحکم تر شود. و در انتها باز هم آرزو میکنم سال نو هر کسی در جایگاه خودش باشد…

 

پریسا جورابی- فعال حوزه تبلیغات

عضو هیات تحریریه دنیای تبلیغات


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید