جزئیات بودجه وزارت ارتباطات با نمایندگان مجلس بررسی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

مصطفی طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور معاونان وزیر ارتباطات در کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی پیرامون بررسی اولیه اعتبارات تخصیص یافته به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در لایحه بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰، گفت: اعتبارات درنظر گرفته شده مورد قبول وزارت ارتباطات است و مسئولان این وزارتخانه، چالش خاصی را در مورد بودجه ۱۴۰۰ مطرح نکردند.

وی با بیان اینکه این جلسه با هدف بررسی ردیف های بودجه و پروژه های عمرانی و هزینه ای مربوط به بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، افزود: در این جلسه معاونان وزیر ارتباطات، گزارشی از برنامه های مدنظر برای سال ۱۴۰۰ ارائه کرده و عنوان کردند که اعتبارات درنظرگرفته شده را در چه مواردی هزینه خواهند کرد.

رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه معاونان وزیر ارتباطات درخواستی برای کم و یا زیادشدن موارد درنظر گرفته شده برای تخصیص اعتبار بودجه ۱۴۰۰ نداشتند، خاطرنشان کرد: به نظر می رسد از این بابت، وزارت ارتباطات با سازمان برنامه و بودجه هماهنگ بوده و مشکل و چالش خاصی در بودجه این بخش دیده نمی شود.

وی در مورد اینکه گفته شده که برای توسعه زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات، شاهد افزایش تعرفه خدمات در سال آینده خواهیم بود، گفت: بعید به نظر می آید که در این باره، پیشنهادی در بودجه آمده باشد و تا جایی که بنده این قسمت از اعتبارات بودجه را مشاهده کردم، چیزی در خصوص افزایش تعرفه ندیدم.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به اینکه هنوز بررسی بودجه مربوط به بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات به اتمام نرسیده است، گفت: همانطور که در کل بودجه پیشنهادی دولت، افزایش بودجه مشاهده می شود، در ردیف های مختلف بودجه وزارت ارتباطات نیز نسبت به سال ۹۹ شاهد افزایش اعتبار هستیم اما این افزایش اعتبار، تفکیک شده نیست.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تصویب اولیه طرح حریم خصوصی آنلاین در کنگره آمریکا
یاندکس مدل زبانی هوش مصنوعی خود را در دسترس عموم قرار داد
هک شدن گوشی‌های اندرویدی و اپل با جاسوس افزار ایتالیایی
اعمال محدودیت برای کودکان انگلیسی