جشنواره «بازی‌سازان مستقل ایران» برگزار شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اختتامیه چهارمین دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران در راستای حمایت‌های ایرانسل از بازی‌سازان ایرانی و با هدف گسترش فعالیت فعالان نوپای این حوزه، در سالن همایش‌های بین المللی رایزن برگزار شد. این جشنواره پس از برگزاری چند دوره پیش رویداد در «آکادمی گیم ایرانسل»، برگزیدگان خود را شناخت.

«آکادمی گیم ایرانسل» با هدف گسترش روابط ایرانسل با توسعه دهندگان صنعت بازی و حمایت از بازی‌سازان تشکیل شده است تا با ارائه زیرساخت‌ها و آموزش‌های لازم امکان رشد کیفی، کمی و تجاری سازی محصولات را فراهم کند. از همین رو، در جریان برگزاری پیش رویدادها، فرصت‌هایی برای آشنایی بازی‌سازان حاضر با سرمایه‌گذاران نیز ایجاد شد.

در این مراسم، بازی «آن سوی باران» به عنوان «بهترین بازی سال» و «بهترین بازی از دیدگاه گیم دیزاین»، بازی «گیج» به عنوان «بهترین بازی از دیدگاه ایده و خلاقیت»، بازی «ارباب جنگ» به عنوان «بهترین بازی از دیدگاه فنی» و «بهترین بازی از دیدگاه موسیقی و صدا»، بازی «شاه دزد» به عنوان «بهترین بازی از دیدگاه هنری»، «علیرضا خزاعی» برای «بهترین نقد بازی» و «مرتضی سوزبان» به عنوان «بهترین طراحی کاراکتر» با تولید کاراکتر Action Characters، انتخاب شدند.

همچنین عنوان «بهترین بازی نامه» این دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران به «تقلب در بازی‌های رایانه‌ای ممنوع» رسید. در این مراسم چهارمقاله به عنوان «بهترین مقالات ارائه شده» نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

علاوه بر این، در این مراسم هشت تیم از شرکت‌کنندگان جشنواره در برابر سرمایه‌گذاران به معرفی محصول و نیاز به سرمایه‌گذاری و آینده آن پرداختند و دو تیم «انعکاس تاریک» و «Airplane Story» از نظر هیأت داوران به عنوان بهترین ارائه‌ها انتخاب شدند. ایرانسل به برگزیدگان این بخش یک پکیج حمایتی تجاری‌سازی‌ شده نیز اهدا کرد.

چهارمین دوره جشنواره بازی‌سازان مستقل ایران با حمایت ویژه ایرانسل، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، توسط انجمن بازی‌سازان مستقل ایران برگزار شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

سامسونگ تولید موبایل رده بالا را متوقف می کند
سهم توسعه متوازن زیرساخت شبکه ملی اطلاعات از بودجه ۱۴۰۰
حمله فیشینگ به زنجیره توزیع واکسن کرونا
فیس بوک به تبعیض علیه کارگران متهم شد