جشنواره ملی هنرهای دیجیتال به کار خود پایان داد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال به ایستگاه پایانی رسید و آئین اختتامیه و اعلام آثار برگزیده این جشنواره که توسط دانشگاه هنر تهران و با حمایت وزارت علوم و وزارت کشور برگزار شد، فردا پنجشنبه ۳۰ خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

مراسم اختتامیه این جشنواره در تالار اجتماعات فرهنگستان هنر، با حضور منصور غلامی وزیر علوم، غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، علیرضا اسماعیلی رئیس فرهنگستان هنر، نمایندگانی از وزارت کشور و سایر حامیان جشنواره و جمعی از هنرمندان و متخصصان حوزه هنرهای دیجیتال برگزار خواهد شد.

پس از استماع گزارش سید حسن سلطانی رئیس دانشگاه هنر و دبیر جشنواره، آثار برگزیده در دو بخش آزاد و آسیب‌های اجتماعی اعلام و جوایز برگزیدگان اعطا می‌شود.

در قالب برنامه‌های جنبی جشنواره نیز در روزهای ۲۵، ۲۶ و ۲۹ خردادماه سلسله نشست‌های علمی و پژوهشی در تالار همایش‌های فرهنگستان هنر برگزار شد و نمایشگاهی از آثار منتخب جشنواره نیز در قالب تصویرگری، عکس، فیلم و هنر اجرایی تا روز اول تیرماه در تالار آئینه فرهنگستان پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

موفقیت محققان در ساخت تقویت کننده نیمه هادی با راندمان بالا
قوانین حفظ حریم شخصی در اروپا گسترش می یابد
بادگیر کوچک تایر مجهز به نمایشگر او ال ای دی
به‌روزرسانی کروم برای رفع یک آسیب‌پذیری شدید منتشر شد