جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند آب، برق و انرژی پژوهشگاه نیرو برگزار می کند:
همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند  (Iran Smart Expo – ISE 2017) در محل دائمی نمایشگاه‌ تخصصی شهرداری تهران (۲۲-۲۵ تیرماه)، جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند (Iran Smart Cup – ISC 2017) برگزار می گردد.
به گزارش دنیای تبلیغات؛ همزمان با برگزاری نمایشگاه محصولات و خدمات هوشمند  (Iran Smart Expo – ISE 2017) در محل دائمی نمایشگاه‌ تخصصی شهرداری تهران، جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند(Iran Smart Cup – ISC 2017) به همت مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند آب، برق و انرژی پژوهشگاه نیرو برگزار می‌گردد. این جشنواره در راستای جریان سازی و ایجاد بستری برای پرورش و ارائه ایده‌ها و دستاوردهای فنی و پژوهشی دانشجویان، اساتید، دانش‌آموختگان دانشگاه‌‏ها، کارآفرینان و صاحبان ایده‏‌های کسب و کار در زمینه هوشمند سازی تولید، انتقال، توزیع، و مصرف آب و برق و انرژی، شهر هوشمند، ساختمان هوشمند، محصولات و خدمات هوشمند، می باشد.
براساس این گزارش، در جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند (اسمارت کاپ)، شرکت‌کنندگان با مفاهیم و اصول کسب و کار آشنا شده و در محیطی رقابتی نسبت به آماده سازی و ارائه طرح خود اقدام خواهند نمود. طرح‌های برتر علاوه بر تقدیر و کسب جوایز نقدی، از اولویت جهت بررسی امکان جذب در مراکز رشد و شروع کسب و کار نوپا، ارائه خدمات پشتیبانی و تجاری‌سازی محصول، مشاوره و آماده ‏سازی جذب سرمایه‏‌‌گذاران و… برخوردار خواهند شد.
گفتنی است همزمانی برگزاری جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند با نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند ایران، فرصت مناسبی را جهت ارتباط نزدیکتر با صنعت و آشنایی با کسب و کارهای فعال در زمینه هوشمندسازی و نیازهای صنعت برای علاقه‌مندان این عرصه فراهم خواهد نمود.
جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمندIran Smart Cup 2017 شامل دو رویداد اصلی می باشد:
نخست اسمارتاپ پراپ یا پیشران استارتاپ هوشمند برای علاقمندان به حوزه هوشمندسازی یا صاحبان ایده، و دوم مسابقه طرح‌های کسب و کار در حوزه محصولات و خدمات هوشمند (Smart BP) برای صاحبان محصول اولیه یا ثبت اختراع تجاری نشده.

رویداد اسمارتاپ پراپ (SmartUp Prop) یا پیشران استارتاپ هوشمند (Smart Startup Propulsion)، رویدادی ا‌ست یک هفته‌ای و با هدف تسهیل پرورش ایده‌های خلاق مخاطبان در زمینه‌های هوشمندسازی صنعت آب، برق، انرژی، شهر هوشمند و ساختمان هوشمند که آموزش‌های ضروری را برای تبدیل ایده به یک طرح کسب و کار نوپا (استارتاپ) فراهم می‌کند. در طول رویداد امکان تیم‌سازی و یا عضویت در تیم‌های موجود نیز فراهم خواهد شد. این رویداد، ۱۷ الی ۲۳ تیر ۱۳۹۶ و همزمان با نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند برگزار می شود. مهلت ثبت نام در این رویداد تا ۱۴ تیرماه تمدید شد.

مسابقه طرح‌های کسب و کار در حوزه محصولات و خدمات هوشمند (Smart Business Plan) موسوم بهSmart BP، خاص کلیه فعالان در زمینه محورهای جشنواره و همچنین افرادی می باشد که ایده‌های آنها تبدیل به محصول اولیه شده ولی هنوز تجاری نشده است. افتتاحیه این رویداد همزمان با نمایشگاه بین المللی محصولات و خدمات هوشمند خواهد بود. مهلت ارسال و معرفی اولیه طرح (مرحله اول) تا ۲۰ تیرماه ۹۶ می‌باشد. مزایایی مانند برخورداری از اولویت جهت بررسی امکان جذب در مراکز رشد و شروع کسب و کار نوپا، ارائه خدمات پشتیبانی و تجاری سازی محصول، مشاوره و آماده ‏سازی جذب سرمایه‏ گذاران خطرپذیر و… شامل حال برگزیدگان مسابقه طرح‌های کسب و کار درحوزه محصولات و خدمات هوشمند خواهد شد.
کلیه علاقه مندان و فعالان، صاحبان ایده‌ که ایده های آنان تبدیل به محصول اولیه شده ولی تجاری نشده است و نیز همه علاقه‌مندان به هوشمندسازی جهت شرکت در جشنواره و برای اطلاع از جزئیات بیشتر و نحوه ثبت نام در رویدادهای مذکور به وبسایت جشنواره به نشانی http://www.iransmartcup.ir  مراجعه نمایند

 

./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دستاوردهای ICT کشور در نمایشگاه «اقتدار ۴۰» به نمایش گذاشته شد
تماس تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود
آسیاتک با جشنواره «نت پاییزی» به استقبال سومین فصل سال رفت
خرید فیزیکی انواع کالا در خانه با فناوری هوش مصنوعی