جلسه هم اندیشی نخبگان دانشگاهی در حوزه ICT برگزار شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسه هم اندیشی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور اساتیدی از دانشگاه‌های شریف، تهران، خواجه نصیر، تربیت مدرس و امیرکبیر و برخی نخبگان این حوزه در پی دستور وزیر ارتباطات مبنی بر لزوم استفاده از نظرات نخبگان حوزه ICT، برگزار شد.

در این نشست وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر لزوم ارتقای علمی جایگاه این پژوهشگاه گفت: از کمک نخبگان و اساتید این حوزه برای ارتقای عملکرد پژوهشگاه استقبال می کنیم.

وی با اشاره به نقش هم اندیشی و استفاده از نظرات متخصصان در بهبود فرآیند امور، ادامه داد: ظرفیت های بسیار خوبی در پژوهشگاه ICT وجود دارد که می تواند مورد استفاده دانشگاه نیز قرار گیرد و تبادل دانش و تجربه بین دانشگاه ها و پژوهشگاه را تسریع کند.

یزدانیان ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی، همدلی و همراهی همه اندیشمندان این حوزه بتوانیم نقش موثرتری در پیشرفت سریع ارتباطات و فناوری اطلاعات در اقصی نقاط کشور داشته باشیم.

در این جلسه همچنین اساتید حاضر نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام داشتند که مهمترین نظرات اشاره شده مربوط به همکاری این پژوهشگاه در تعریف و اجرای پروژه های دانشجویی برای حفظ ارتباط نسل آینده با پژوهشگاه، توسعه ارتباط با انجمن های علمی، ارتقای ظرفیت آزمایشگاهی به منظور کمک به دانشگاه ها و همچنین تداوم اینگونه جلسات بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

هدیه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات
کارگروه کارشناسی برای تصمیم گیری درباره رمزارز تشکیل شود
سرویس جدید توئیتر از کاربران حق عضویت دریافت می کند
انتظارات فعالان حوزه ICT از رئیس جمهور آینده