جلوگیری از تبلیغات شامپو ضد ریزش مو در تلویزیون


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

جلوگیری از تبلیغات شامپو ضد ریزش مو در تلویزیون

دنیای تبلیغات – وزیر بهداشت با استمداد از مجلس برای توسعه مراکز بهداشتی و درمانی در مسکن مهر به نامه سازمان غذا و دارو برای توقف تبلیغات شامپو ضد ریزش مو در تلویزیون اشاره کرد و گفت: این تبلیغات در تلویزیون ادامه نمی‌یابد و در این زمینه صداوسیما حرمت‌داری کرد.

به گزارش دنیای تبلیغات به نقل از تسنیم، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در ادامه برنامه‌های خود در شرق استان تهران و در حاشیه بازدید از بیمارستان‌های شهرستان دماوند اظهار داشت: صداوسیما با نامه‌ای که سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت به این سازمان ارسال کرده است، پخش تبلیغات شامپوی‌ ضد ریزش مو را از شب گذشته ممنوع کرد.

وی با اظهار تأسف از اینکه این محصول از یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی مجوز اخذ کرده است، بیان کرد: در این زمینه باید گفت که سازمان صداوسیما به‌نوعی حرمت‌داری کرده و مجوز این محصول را نشان نداد و باید از این اقدام رسانه ملی تشکر کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متأسفانه مسکن مهر با همه برکاتی که دارد، دچار کمبودهای جدی نیز در حوزه خدمات است که باید به رفع این کمبودها توجه ویژه شود، افزود: مجلس شورای اسلامی باید در قانون بودجه تصمیمی برای بخش‌های خدماتی مسکن مهر به‌ویژه حوزه بهداشتی و درمانی اتخاذ کند.

قاضی‌زاده هاشمی اضافه کرد: نمی‌توان برای ایجاد یک شهر ۷۰۰ هزارنفری برنامه‌ریزی کرد اما برای بخش‌های درمانی و بیمارستانی آن برنامه‌ای ندید.

وی با اشاره به وضعیت زیرساختی حوزه بهداشت و درمان در شهر پردیس عنوان کرد: باید زمین و ردیف اعتباری برای ایجاد مراکز بهداشتی و درمانی در این شهر اختصاص یابد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه   سرمایه‌گذاری در شهرهایی مانند شهرهای دماوند، ورامین، رباط‌کریم و دیگر شهرهای اطراف تهران برای مردم این شهرها و نیز پایتخت‌نشینان سودمند است، از کاهش تردد‌های غیرضروری و نیز کاهش حجم ترافیک در پایتخت و مسیرهای منتهی به آن و نیز کاهش مصرف سوخت و هزینه و وقت شهروندان به‌عنوان آثار توجه به این بخش نام برد.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به امکانات موجود در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، انتقال بخشی از این امکانات به شهرهای اطراف تهران را خواستار شد.-

./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید

نویسنده : سمانه پور محمد

دبیر سرویس ارتباطات دنیای تبلیغات
کارشناس ارشد ارتباطات ,کارشناس رسانه و زبان انگلیسی ,ویراستار کتب تخصصی بازاریابی


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید