جلوگیری از خاموشی سایت های BTS برای پایداری شبکه ارتباطی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، مرتضی رضایی در دیدار با حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران درخواست کرد که شهرداران و دستگاه های اجرایی استان تهران که آنتن های (BTS) اپراتورهای همراه در مجموعه تحت مدیریت آنها نصب شده است، از هر اقدامی که منجر به خاموشی و عدم فعالیت این سایت ها شود، خودداری کنند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با بیان اهمیت حضور شهروندان در منازل برای جلوگیری از گسترش سرایت ویروس کرونا گفت: یکی از الزامات لازم برای ماندن مردم در منازل برقراری ارتباط و دسترسی مردم به شبکه ملی اطلاعات برای دریافت خدمات الکترونیکی از دستگاه های اجرایی و سایر دستگاه ای عمومی خدمات رسان و همچنین ارتباط با اعضای خانواده و بستگان از طریق فضای مجازی است.

وی خاطر نشان کرد: مجموعه خانواده ارتباطات تلاش می کند که کوچکترین مشکلی در امر خدمات ارتباطی ایجاد نشود و شهروندان گرامی دسترسی مناسب و با کیفیت داشته باشند.

رضایی افزود: بخش عمده شبکه زیرساختی و دکل های BTS اپراتورها در امکان عمومی تحت مدیریت شهرداری و دستگاه های اجرایی نصب شده است که ضرورت دارد شهرداران و مدیران دستگاه های اجرایی هماهنگی و همکاری لازم را با اپراتورها داشته باشند؛ و از هر گونه اقدامی که منجر به عدم فعالیت این سایت ها شوند خودداری کنند.

در ادامه معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران با مهم ارزیابی کردن خدمات ارتباطی گفت: از همه شهرداری ها و دستگاه های اجرایی انتظار داریم با درک شرایط موجود، نهایت همکاری و هماهنگی را برای کمک به پایداری شبکه ارتباطی انجام دهند و این موضوع طی نامه رسمی به فرمانداران؛ شهرداران و مدیران دستگاه های اجرایی ابلاغ می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تمام مدارک تحصیلی از سال ۸۵ در سامانه‌ استعلام ثبت شد
مطالبه گری شهروندان از حاکمیت درباره ویدئوی جنجالی یک خواننده
پایش ماهواره‌ای تغییرات یکساله مساحت آبی کشور
گوشی جدید ایسوس با ۱۸ گیگابایت رم عرضه می‌شود