جهرمی به نمایشگاه بازیهای رایانه ای کره جنوبی دعوت شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، لقمان شاوارانی دبیرکل فدراسیون بازی های رایانه ای ورزشی آسیا و هشام الطاهر مدیرعامل فدراسیون بازی های رایانه ای ورزشی آسیا در پیامی انتصاب محمدجواد آذری جهرمی را به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم تبریک گفتند.

در این پیام، همچنین از وزیر ارتباطات کشورمان برای شرکت در نشست و نمایشگاه بین‌المللی بازیهای رایانه ای بوسان کره جنوبی دعوت شده است.

متن این پیام به شرح زیر است:

«جناب مهندس آذری جهرمی

ابتدا می خواهیم انتصاب شما به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران را تبریک عرض کنیم.

AESF (فدراسیون بازی های رایانه ای ورزشی آسیا) بخشی از IESF (فدراسیون بین المللی بازی های رایانه ای ورزشی) است که در بخش آسیا فعالیت می کند. ایران یکی از کشورهای با پتانسیل بسیار بالا در حوزه بازی های رایانه ای در منطقه است و این فدراسیون پیشرو همه قوانین و وقایع اداری، مسابقات بین المللی اعضاء کشورهای مختلف است.

همچنین می خواهیم از این فرصت استفاده کرده و از شما برای حضور در نمایشگاه و جلسه دیدار بین المللی که در حین نمایشگاه بوسان کره جنوبی برگزار می شود، دعوت کنیم. قطعاً فرصت بسیار خوبی برای بازشدن درهای بازار ایران برای بازیکنان بین المللی است که در این رویداد حضور دارند.»


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مهلت ارسال آثار به جشنواره عکس «همه جا در دسترس» تمدید شد
مشارکت ۴۹درصدی سرمایه‌گذار بین‌المللی در ایجاد اپراتور ماهواره‌ای
به برنامه های مدیریت کلمات عبور اعتماد نکنید
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شد