حجاج ایرانی ۳ میلیون و ۳۵۲ هزار دقیقه مکالمه داشتند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت زیرساخت، ترافیک مکالمات حج امسال از ۱۷ تیرماه ۹۸ با اعزام زائران ایرانی به کشور عربستان آغاز شد و تا پایان روز ۱۲ شهریور بیش از سه میلیون و ۳۵۲ هزار دقیقه مکالمه حجاج ایرانی برقرار شد.

سهراب آغ بیات سرپرست معاونت فنی شرکت ارتباطات زیرساخت در این باره گفت: بیشترین ترافیک مکالمات حجاج در روز ۲۳ مرداد ماه سال جاری بود که در این روز ۱۰۹ هزار و ۶۹۶ دقیقه مکالمه برقرار شده است.

معاون فنی شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرد: با توجه به پیش بینی های لازم و تشکیل کمیته های ویژه در شرکت ارتباطات زیرساخت و همکاری اپراتورهای همراه کشور برای حفظ پایداری کیفیت ارتباطات در بالاترین سطح، تمامی درخواستها به مقصد عربستان با استفاده از تمامی ظرفیت های ارتباطی کشور و ظرفیت های مسیرهای بین الملل با موفقیت برقرار شد.

وی در خصوص راهکارهای شرکت ارتباطات زیرساخت برای تسهیل ارتباط زائران در این ایام توضیح داد : امسال نیز همانند سال های گذشته این شرکت ظرفیت های ترانزیتی خود را با اپراتورهای کشور عربستان افزایش داد و همزمان کیفیت ارتباطات شرکت‌های ترانزیتی نیز تحت کنترل و پایش ویژه قرار گرفته است.

آغ بیات خاطرنشان کرد: براساس ترافیک ‌سنجی انجام شده درصد تماس های موفق (ASR) ۴۰.۹۷ درصد ثبت شده و همچنین متوسط زمان مکالمات (ACT) در حدود ۲ دقیقه بوده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

قانون جدید گوگل برای کروم/ شفاف سازی درباره جمع آوری اطلاعات
ارائه خدمات داده محور به کسب و کارهای استارت آپی
تغییر آیکون اپلیکیشن گوگل فاش شد
تلاش آلمان برای حذف محتوای نامناسب در شبکه های اجتماعی