حذف ویدئوی رهبر مخالفان دولت روسیه از یوتیوب جنجالی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسین ایج، یوتیوب به دنبال طرح شکایت دولت روسیه ویدئوی مذکور را پاک کرده، زیرا مقامات روسی مدعی بوده اند ویدئوی یادشده بعد از پایان مدت زمان رسمی تبلیغات انتخاباتی در یوتیوب منتشر شده و در روز انتشار این ویدئو یعنی یکشنبه کسی حق تبلیغات نداشته است.

در مجموعه ویدئوهای پست شده توسط ناوالنی در یوتیوب، روس ها به حضور در تظاهراتی در روز یکشنبه دعوت شده بودند. بر اساس پیش بینی ها سرگی سوبیانین رئیس ستاد سابق پوتین رئیس جمهور فعلی روسیه برنده این انتخابات که برای انتخاب شهردار مسکو برگزار شده، خواهد بود.

پاک شدن این ویدئو توسط یوتیوب بعد از اعتراض کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه به گوگل صورت گرفت. گوگل نیز این اعتراض را قانونی دانسته است. با این حال مخالفان دولت روسیه از اینکه یوتیوب از این درخواست تبعیت کرده خشمگین هستند و گوگل را به همین علت به باد انتقاد گرفته اند. نتایج انتخابات مذکور فرمانداران ۲۵ منطقه دیگر در روسیه را نیز مشخص خواهد کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کرونا درآمد و سود چه شرکتهای فناوری را کم کرد
اینترنت برای ۱۴۳۹ سامانه دانشگاهی رایگان شد
«اچ تی سی» موبایل ۵G رونمایی می کند
توسعه وتکمیل دولت الکترونیک وفضای مجازی برای مردم حائز اهمیت است