حضور شرکت افرانت در رویداد«دستاوردهای بومی سازی شبکه ملی اطلاعات»


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، شرکت افرانت به عنوان اولین دیتاسنتر ابری بخش خصوصی و با هدف توسعه و توانمند سازی زیرساخت‌های اطلاعاتی و ارتباطی کشور در رویداد دستاوردهای بومی سازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات شرکت نمود.

رویداد دستاوردهای بومی سازی زیرساخت شبکه ملی اطلاعات با توجه به اهمیت نقش بومی سازی تجهیزات و سامانه‌های زیرساخت اطلاعاتی اطلاعات و با هدف ارتقای سطح باور ملی در امکان پذیر بودن کاهش وابستگی در حوزه فناوری‌های پیشرفته برگزار گردید.

در این رویداد مسئولین و مقامات کشوری از جمله وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، دبیر شورای عالی فضای مجازی، رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و همینطور سایر مسئولین بخش‌های دولتی و خصوصی کشور از غرفه شرکت افرانت بازدید نمودند.

شرکت افرانت با حضور در این رویداد از آخرین دستاوردهای خود در زمینۀ خدمات دیتاسنتر، شبکۀ توزیع محتوا و خدمات ابری رونمایی نمود.

در این رویداد سلسله گفتگوهای تخصصی نیز حول محور توسعه مراکز داده، موانع سرمایه گذاری در بخش مراکز داده و همینطور میزهای گفتگوی تقاضا محور فی مابین شرکت افرانت و تأمین کنندگان برگزار گردید.

این رویداد در روزهای سوم و چهارم اسفند ماه ۱۳۹۹ در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

برنامه چین برای تقویت اقتصاد دیجیتال تا سال ۲۰۲۵
رفع موانع توسعه فیبر نوری با حمایت وزارت ارتباطات قابل انجام است
الزامات جدید آمریکا برای محافظت از داده های حساس
سنای آمریکا لایحه اصلاح فروشگاه های اپ را بررسی می کند