حفره نرم افزاری که بلندگوی های رایانه را خراب می کند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از زددی نت، حفره ای در برنامه ویرایش ویدئوی Premiere Pro شرکت ادوب موجب شده تا بلندگوهای رایانه مک بوک پرو از کار بیفتند. مشکل یادشده تا بدان حد جدی است که باعث می شود بلندگوهای لپ تاپ های مذکور به طور جدی آسیب ببینند.

اولین بار تعدادی از کاربران ادوب از مشکل یادشده مطلع شدند و این موضوع را در شبکه های اجتماعی اعلام کردند. به گفته آنها مشکل مذکور بلندگوهای تمامی لپ تاپ های مک بوک پروی ۱۵ اینچی را که از سال ۲۰۱۸ به بعد تولید شده اند، مختل می کند.

تاکنون صدها نفر در شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع اعتراض کرده اند. شرکت اپل در واکنش به این موضوع ضمن پذیرش آن مدعی شده که مشکل یادشده مربوط به تمامی کاربران لپ تاپ های مک بوک پرو نیست و ادوب نیز وصله ای را برای حل مشکل یادشده آماده کرده که از طریق اپلیکیشن Creative Cloud دردسترس قرار می گیرد و حل مشکل یادشده را ممکن می کند. هنوز مشخص نیست آیا اپل قصد دارد بابت این موضوع به کاربران خود غرامتی پرداخت کند یا خیر.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تلاش های چین برای ترویج الگوهای خوب در فضای سایبری
توافق جدید کشورهای G7 چگونه آینده حکمرانی داده را تغییر می دهد
شناسایی گسل‌ها و فرونشست‌ها ماهواره‌ای می‌شود
اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی درباره حمله سایبری به سامانه سوخت