حمایت از کسب و کار بنگاه‌های صنعتی و تجاری و وب سایت ها


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا)، حسام خانکشی زاده مسئول پیگیری امور اجرایی این صندوق  با اشاره به برنامه حمایت از توسعه کسب و کار الکترونیکی بنگاه‌های صنعتی گفت: پیرو مذاکرات و توافقات به عمل آمده با دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت، صحا آمادگی خود را جهت حمایت از طرح‌های برگزیده اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری اعلام کرد.

وی تاکید کرد: دومین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری که با هدف معطوف کردن توجه مدیران ارشد فناوری اطلاعات در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری به وضعیت پورتال و وب‌سایت بنگاه تحت مسئولیت آنها برگزار می شود، می‌تواند زمینه استقرار و توسعه دولت الکترونیک در کشور را گسترش دهد.

مسئول پیگیری امور اجرایی صحا افزود: همچنین برگزاری جشنواره و معرفی برگزیدگان آن به عنوان الگوهای موفق در استفاده از فضای وب و مجازی در پیشبرد اهداف صنعتی و تجاری بنگاه‌ها می تواند باعث پیشرفت سایر واحدها شود. البته تبادل و اشتراک تجربیات شرکت‌ها هم می تواند از دیگر دستاوردهای این جشنواره باشد.

خانکشی‌زاده درباره چگونگی حمایت صحا از طرح‌های برگزیده اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاه‌های صنعتی،‌معدنی و تجاری تصریح کرد: طرح‌های برتر این جشنواره به شرط داشتن توجیه فنی و اقتصادی می‌توانند از تسهیلات مالی صحا بهره مند شوند و صحا پس از بررسی لازم، از برنامه‌های توسعه‌ای بنگاه‌ها برای وب‌سایت‌هایشان حمایت لازم را بعمل خواهد آورد.

وی افزود: همچنین طی رایزنی‌های صورت گرفته قرار است سایر شرکت‌کنندگان در جشنواره با تایید مسئولان برگزاری هم از حمایت‌های صحا بهره‌مند شوند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

امنیت شبکه نیروگاهی کشور تأمین می‌شود
سهم فناوری اطلاعات در اقتصاد کشور دو برابر می‌شود
اطلاعات کاربران «فیس اپ» به روسیه منتقل نمی شود
هوشمندسازی ارتباطات اورژانس