حکمرانی دیجیتال با حضور زارع‌پور در وزارت ارتباطات محقق می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی نوبت عصر روز شنبه ۳۰ مردادماه در جریان بررسی رأی اعتماد به «عیسی زارع‌پور» وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، مصطفی طاهری نماینده زنجان در موافقت با وزیر پیشنهادی گفت: تحصیلات وزیر پیشنهادی ارتباطات در همه مقاطع مرتبط با حوزه این وزارتخانه است. وی هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت بوده و ارتباطش با نخبگان ادامه دارد.

وی با اشاره به اقدامات زارع پور برای الکترونیکی شدن خدمات قضایی اظهار داشت: حکمرانی دیجیتال و حکمرانی داده‌ها با حضور زارع‌پور در وزارت ارتباطات رشد خواهد کرد که این امر موجب شفافیت در اقتصاد کشور می شود.

نماینده زنجان گفت: دو و نیم میلیارد گوشی هوشمند وارد کرده ایم. یکی از اقدامات رشد متوازن دیجیتال در کشورمان تولید تجهیزات مخابراتی است که کشور ما در زمینه صنعت این تجهیزات ضعیف است. زارع پور قول داده در این زمینه اقدامات مهمی انجام شود.

وی با تأکید بر لزوم ارتقاء شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت ها تصریح کرد: رشد نامتوازن در این بخش موجب شده است مصوبات شورای عالی فناوری اطلاعات روی زمین بماند که وزیر پیشنهادی برنامه های خود در این بخش را به مجلس ارائه داده است.

طاهری همچنین از برنامه های وزیر پیشنهادی برای امنیت فضای مجازی، تولید محتوا و حل دغدغه خانواده ها از جمله کودکان و نوجوانان در فضای مجازی خبر داد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند
بررسی علل ناکامی آمریکا در مقابله با فناوری‌های چینی