خدمات ارتباطی حداکثری به زائران امام رضا(ع) ارائه می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت مخابرات ایران، سیدمجید صدری از آمادگی شرکت مخابرات برای ارائه تسهیلات ارتباطی و خدمات شبانه روزی به زائران امام رضا(ع) در آستانه شهادت امام هشتم خبر داد و گفت : بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ های ارتباطی ثابت و همراه برای هم‌افزایی خدمت به زائران امام رضا(ع) ضروری است؛ بر این اساس شرکت مخابرات نیز با یک برنامه ریزی دقیق و منظم و با توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در منطقه خراسان رضوی آماده خدمت رسانی به زائران است.

وی گفت: توجه به ارائه خدمات ارتباطی شایسته به زائران امام رضا(ع) و ایجاد فضا برای خدمت رسانی، یک امر ضروری است و ایجاد زیرساخت های لازم در زمینه ارائه خدمات  اینترنت و تلفن ثابت و همراه در محدوده حریم حرم مطهر رضوی از اهمیت بالایی برخوردار است.

صدری با اشاره به توسعه پهنای باند تلفن همراه در مشهد مقدس بر پاسخگوئی به مشتریان مخابرات به صورت شبانه روزی به موضوع خدمات و پشتیبانی مخابرات در این منطقه تاکید کرد و افزود: امکانات و وضعیت خدمت‌رسانی به زائران باید با تمام ظرفیت‌های موجود صورت گیرد .

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: چنانچه مشترکان در هر لحظه از شبانه روز دچار اختلال تلفن همراه در این استان شدند می توانند با شماره گیری رایگان ۹۹۹۰ مشکل احتمالی خود را با اپراتور همراه در میان بگذارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل آنها برطرف شود.

وی افزود: مشترکان تلفن ثابت نیز که در هر لحظه از شبانه روز تلفن آنها دچار اختلال شود می توانند با سامانه ۲۰۱۱۷ ارتباط و مشترکانی که نیازمند به شماره تلفن محل خاصی هستند می توانند با سامانه ۱۱۸ و همچنین مشترکان اینترنت ثابت مخابرات استان می توانند در صورت بروز اختلال با مرکز ۲۰۲۰ تماس بگیرند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخستین دورۀ «ایرانسل تاک» برگزار شد
تعرفه ارائه خدمات موبایل در دفاتر پیشخوان تصویب شد
یوتیوب برای فعالسازی دوباره حساب ترامپ شرط گذاشت
انگلیس از اپل تحقیق می کند