خدمات اپل بعد از دو روز به حالت عادی بازگشت


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، اپل تأیید کرده که در مجموع ۱۱ سرویس این شرکت از دسترس خارج شده که خدماتی مانند پادکست، موسیقی و غیره را شامل می‌شود.

اپل اعلام کرده که موضوع را بررسی کرده و ممکن است خدمات یادشده طی روزهای دوشنبه و سه شنبه کند شده یا به طور کامل از دسترس خارج شده باشند. این مشکل تا روز سه شنبه ادامه یافت و سرانجام دیروز برطرف شد ولی طولانی شدن این اختلال موجب خشم شدید کاربران شده است.

بیش از ۴۰۰۰ نفر از کاربران اپل قطعی یا کندی خدمات این شرکت را در سایت اپل دیتکتور ثبت کرده‌اند و به خصوص از فقدان امکان استفاده از خدماتی مانند یافتن گوشی آیفون، اپل استور، نقشه و پشتیبانی اپل گلایه کرده‌اند.

اپل موزیک، اپ استور موبایل و خدمات پادکست‌های اپل پس از اینکه برای دومین روز متوالی با قطعی مواجه شدند، خدمات خود را از روز سه‌شنبه از سر گرفتند. قطعی روز سه‌شنبه همچنین بر روی اپ استور رایان ه های مک کاربران آی کلود وب اپس، اپل بوکس، اپل کارد و خدمات اعلام وضعیت آب و هوا تأثیر منفی گذاشت. هنوز مشخص نیست چه چیزی باعث اختلالات این دو روز شده است، اما بلومبرگ روز دوشنبه گزارش داد اپل به کارکنان خود گفته است که این قطعی ناشی از اختلال در سیستم اسامی نام دامنه یا DNS است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد