خودروی اپل با چالش استعفای مهندسان روبرو شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، برای حدود یک سال، پروژه خودروی خودران اپل در صدر اخبار بود. اما طبق گزارش ها خودروی اپل یکی از پروژه های احتمالی این شرکت است که با فراز و نشیب‌های بزرگی روبرو شده است.

چندی قبل نیز تعدادی از مهندسان فعال این پروژه شرکت را ترک کردند تا به یک استارت آپ دیگر بپیوندند. اکنون بلومبرگ نیز در گزارشی فاش کرد ۳ مهندس دیگر نیز اپل را ترک کرده اند.

اریک راجرز مدیر بخش سیستم های رادار خودرو، اپل را ترک کرده تا به استارت آپ تاکسی پرنده « جابی اویشن» (Joby Aviation) بپیوندد. علاوه بر او الکس کلارابات و استفان اسپیتری ۲ مهندس فعال در پروژه خودروی خودران این شرکت، نیز به استارت آپ جابی اویشن پیوسته اند.

طبق گزارش ها پروژه آتی اپل مهندسان شرکت را سردرگم کرده است. از سوی دیگر با خروج تعداد بیشتری از مهندسان، پروژه خودروی اپل با عدم قطعیت های بیشتری روبرو می شود.

هرچند اپل به راحتی می تواند کارمندان جدیدی استخدام کند، استعفای چند کارمند شرکت نشان دهنده فشارهای زیاد درباره پروژه کاملا خودران اپل است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

پرچمدار موتورلا با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسیلی!
جزئیات سند راهبردی اتحادیه اروپا برای «اینترنت بهتر کودکان»
جهان در سال ۲۰۲۲ بر مدار کدام فناوری ها می چرخد
گوگل تست هفتگی کرونا را برای حضور در ادارات خود اجباری کرد