دانش‌بنیان‌ها سامانه‌ای برای مدیریت محتوای سایت طراحی کردند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، سید علی امیر احمدی مدیر عامل یک شرکت دانش‌بنیان گفت: با توجه به اهمیت حوزه اینترنت اشیا در حال حاضر بیشتر در این زمینه فعال هستیم. یکی از محصولات دانش‌بنیان شرکت برای مدیریت محتوای وب کاربرد دارد. سیستم مدیریت محتوا موتوری است در پشت سایت شما که فرآیند ایجاد، مدیریت و نمایش محتوا را برای شما آسان می‌کند.

وی ضمن برشماری برخی مزایای این نوع از فناوری، ادامه داد: در واقع این یک برنامه است که به طور کامل از ایجاد، مدیریت و بروزرسانی یک وب‌سایت پشتیبانی می‌کند و تمام ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت یک سایت را دارا است. محصول ساخت این شرکت خیلی امن است زیرا بر خلاف cms های متن باز ورد پرس، خیلی برای هکرها آشنا نیست، بنابراین برای ادارات و نهادهای دولتی کاربرد بیشتری دارد.

امیر احمدی ضمن توضیح فعالیت‌های دانش‌بنیان انجام گرفته در این مجموعه، افزود: تولید محصولاتی مانند سنسور آسانسور، یکی دیگر از فعالیت‌های شرکت است. این سنسورها برای ایمنی این وسیله به کار گرفته می‌شود. همچنین در این شرکت، محصولاتی مانند سنسور پایش ساختمان و نقشه‌برداری نیز تولید می‌شود. این سنسورها لرزش‌های بسیار خفیف ساختمان را گزارش می‎‌دهند.

این فعال دانش‌بنیان، گفت: علی‌رغم تمام مزیت‌های استفاده از فناوری اینترنت اشیا در کشور، به دلیل کاهش قدرت خرید، مصرف کننده تا مجبور نباشد، محصولات این عرصه را در اولویت خرید قرار نمی‌دهد. بنابراین حمایت، نهادهای اجرایی از این فناوری، می‌تواند باعث حفظ و رشد آن در کشور شود.

وی همچنین بیان کرد: اگر قوانینی وجود داشته باشد که مثلاً نهادها و ساختمان‌های بزرگ یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای از محصولات اینترنت اشیا استفاده کنند، باعث می‌شود تا شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این عرصه به حیات خود ادامه دهند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اسناد ملی استراتژیک کشورها در حوزه هوش مصنوعی بررسی شد
جریمه ۲.۲۵ میلیون دلاری آمازون به علت دستکاری در قیمت محصولات
ضرب‌الاجل اتحادیه اروپا به واتس اپ برای رعایت حریم خصوصی
گردهمایی کشورها برای نجات آینده بشر با تکنولوژی