دایرکت زدن از طریق سایت اینستاگرام ممکن می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسلش گیر، مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک که مالک اینستاگرام نیز محسوب می شود، به دنبال یکپارچه سازی پیام رسان های فیس بوک، واتس اپ و اینستاگرام است و به نظر می رسد اقدام اخیر وی با همین هدف صورت می گیرد.

بنا بر اعلام فیس بوک کاربرانی که از طریق مرورگرهای وب رایانه های شخصی به سایت اینستاگرام مراجعه می کنند هم خواهند توانست برای دوستان خود در این شبکه اجتماعی پیام مستقیم یا دایرکت بفرستند.

اگر چه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است، اما در اصل برای استفاده کاربران تلفن همراه و به اشتراک گذاری عکس طراحی شده و لذا بسیاری از امکانات اپلیکیشن اینستاگرام از طریق مرورگرهای اینترنتی رایانه های شخصی در دسترس نیست.

کارشناسان می گویند هدف فیس بوک از اقداماتی از این دست افزایش محبوبیت اینستاگرام برای کاربران رایانه های شخصی نیز هست و این در حالی است که ارسال عکس در حساب های کاربری اینستاگرام تنها از طریق اپلیکیشن تلفن همراه آن ممکن است و انجام چنین کاری از طریق وب به سادگی ممکن نیست. زمان افزوده شدن خدمات دایرکت به نسخه تحت وب اینستاگرام هنوز مشخص نشده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی درباره حمله سایبری به سامانه سوخت
تمام زیرساخت‌های ارتباطی کشور بدون مشکل در حال خدمات‌رسانی هستند
وزارت دادگستری آمریکا از اپل شکایت می کند
لاوصولی ۳۳ میلیارد تومان از مطالبات شرکت ارتباطات زیرساخت