دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی منصوب شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، سورنا ستاری در حکمی حسین ملازاده را به عنوان دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان دبیر ستاد فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی منصوب می‌کنم. انتظار می‌رود با توکل به خدای متعال و در چارچوب نظامنامه جامع ارزیابی متوازن مأموریت‌های ستادهای توسعه فناوری و جلب همکاری اعضای حقیقی و حقوقی ستاد، ضمن اتخاذ رویکرد ملی و فرا دستگاهی و توجه به مزیت‌ها و مقتضیات بومی و بهره مندی از دستاوردهای مفید ملی و بین المللی نسبت به هم افزایی فعالیت‌های مرتبط با توسعه و بهبود محیط کسب و کار، توسعه زیست بوم استارت آپی و جلب مشارکت بخش خصوصی و دولتی در حوزه اقتصاد دیجیتال و تعامل با دستگاه‌های ذی ربط این حوزه با هماهنگی مستقیم مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی اقدام کنید.

همچنین توجه جدی به فناوری‌های آینده و تحول آفرین در بخش دیجیتال و هوشمند سازی و حمایت از نوآوران و کارآفرینان دانش بنیان یکی از اولویت‌های ستاد در این دوره خواهد بود. امیدوارم با تغییر رویکرد این ستاد و با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات در این عرصه گام‌های جدی برداشته شود.»


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند