درخواست غرامت ۷۶۸میلیون پوندی از اپل در انگلیس


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکای نیوز، جاستین گاتمن از جانب ۲۵ میلیون کاربر انگلیسی آیفون که تحت تاثیر عملکرد اپل قرار گرفته اند خواستار غرامت شده است.

اپل قبلاً اعتراف کرد آپدیتی که در سال ۲۰۱۷ منتشر کرد، عملکرد دستگاه ها را کاهش داد، هرچند این شرکت ادعا می کند هدف از آن محافظت از عمر باتری دستگاه بوده است. منتقدان اپل را متهم کرده اند به طور عمد عملکرد دستگاه های قدیمی را کاهش داد تا مشتریان مجبور به خرید دستگاه های جدید شوند.

این شرکت آمریکایی قبلاً غرامتی ۱۱۳ میلیون دلاری برای تسویه شکایتی مشابه در ایالت آریزونا و ۵۰۰ میلیون دلار برای تسویه شکایتی در ایالت کالیفرنیا آمریکا پرداخت کرده است.

شکایت گاتمن در دادگاه تجدیدنظر رقابت انگلیس(Competition Appeal Tribunal) ثبت شده که در حقیقت نهاد قضایی متخصص انگلیس است که پرونده‌های مربوط به اقدامات ضدرقابتی در بازار را رسیدگی می‌کند.

افرادی که قبلاً مالک آیفون ۶، ۶ پلاس، ۶S، ۶S پلاس ،۷، ۷پ لاس، SE، آیفون ۸، ۸ پلاس و آیفون ایکس بوده اند براساس این شکایت می توانند غرامت دریافت کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند
ارتباطات در مناطق زلزله زده پایدار است