دروغگویی تی موبایل برای دریافت تاییدیه ادغام با اسپرینت


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، تی موبایل متهم است رگولاتورهای این ایالت را در مورد تعطیلی برنامه‌ریزی شده شبکه ارتباطات رادیویی سی دی ام ای خود گمراه کرده تا در سال ۲۰۲۰ مجوز ادغام با اسپرینت را دریافت کند.

کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا به تی موبایل دستور داده برای جلوگیری از تحریم خود مدارکی را به کمیسیون ارائه کند که ثابت می‌کند این شرکت در مورد شبکه یادشده اظهارتی دروغین یا گمراه کننده نداشته است.

یکی از دلایل اصلی موافقت با ادغام این دو اپراتور و خرید اسپرینت توسط تی موبایل به قیمت ۲۶ میلیارد دلار، آن بود که تی موبایل با فروش خدمات پیش پرداخته مخابراتی اسپرینت موسوم به بوست موبایل به یک شرکت رقیب موافقت کرد. در سال ۲۰۲۰ شرکت دیش ۱.۴ میلیارد دلار برای خرید بوست موبایل پرداخت کرد و تی موبایل هم پذیرفت خدمات نسل چهارم و نسل سوم ال تی ای و سی دی ام ای را به مشتریان بوست ارائه دهد تا در نهایت دیش آنها را به شبکه نسل پنجم خود منتقل کند.

تی موبایل ابتدا اعلام کرد تا سال ۲۰۲۳ از این مشتریان پشتیبانی می‌کند، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد تی موبایل برای تعطیلی شبکه سی دی ام ای خود تا اول ژانویه سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی کرده است که تخلف محسوب می‌شود. این شرکت تخلفات فنی مشابه دیگری نیز داشته و ممکن است در مجموع برای این تخلفات به صدها هزار دلار جریمه محکوم شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فیس بوک و اینستاگرام هر کلیک کاربر را ردیابی می کنند
تولید ماهواره‌ های خیام ۲، خیام ۳ و خیام ۴ در ایران
آمریکا جمع آوری داده توسط دوربینهای نظارتی را قانونمند می کند
بررسی علل ناکامی آمریکا در مقابله با فناوری‌های چینی