دریافت هزینه برای افزونه های مرورگر کروم غیر فعال می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، گوگل به زودی دریافت هزینه برای استفاده از افزونه های مرورگر کروم را متوقف می کند. این شرکت قبلا به طور موقت افزونه هایی که با دریافت هزینه فعال می شوند را غیرفعال کرده بود اما اکنون تصمیم دارد آنها را به طور دائم غیر فعال کند.

بنابراین با اجرای این اقدام، توسعه دهندگان نرم افزاری که برای استفاده از افزونه ها از کاربر هزینه دریافت  می کنند، قادر به پردازش پرداخت ها نخواهند بود.

گوگل در هشداری به توسعه دهندگان نرم افزار نوشته است: اکو سیستم ما وسیع تر شده و اکنون توسعه دهندگان نرم افزار گزینه های کنترل پرداخت متعددی در اختیار دارند. 

این شرکت فناوری از هم اکنون غیرفعال سازی پرداخت بسیاری از افزونه های مرورگر کروم را آغاز کرده است. این درحالی است که توسعه دهندگان نرم افزار از ماه مارس قادر به ارائه افزونه هایی که از کاربران هزینه دریافت می کنند، نیستند.  همچنین گوگل در ماه دسامبر  آزمایش رایگان این افزونه ها را غیر فعال می کند و در فوریه ۲۰۲۱ میلادی قابلیت «خرید در اپلیکیشن » نیز حذف خواهد شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

۴ نسخه آیفون ۱۲ با فناوری G۵ رونمایی شد
نوکیا اینترنت را به ماه می‌برد
هواوی قطعات خودرو می سازد
فاکسکان برای خودروهای برقی باتری می سازد