در مفصل ترین پرونده طرح های قهرمانان پلاسکو و یکی از مفصل ترین پرونده های طراحی ایران حاضر باشید/ طرح های خود را همچنان ارسال کنید


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

دنیای تبلیغات- امیرحسین نوریان- بی شک این یکی از مفصل ترین پرونده های طراحی در ایران خواهد بود. از همان دقایق اولیه انتشار طرح های ادای دین برندها، آژانس ها و طراحان به قهرمانان پلاسکو، سیل ارسال طرح ها برای دنیای تبلیغات آغاز شده و همچنان پس از سه روز ادامه دارد. انتشار این طرح ها در کانال دنیای تبلیغات را متوقف کردیم. ارسال طرح های فردی از سوی برندها و آزانس ها و مخصوصا کارتونیست ها و گرافیست ها به شدت ادامه دارد و از همه دوستان دعوت می کنیم تا پایان این هفته ۸ بهمن ۹۵ طرح های خود را ارسال کنند تا با نام خودشان در  این پرونده جذاب و مفصل در سایت دنیای تبلیغات متشر شود. در نهایت هم در یک کتاب دیجیتال همه این آثار منتشر خواهد شد.

برای هر چه کامل تر شدن این پرونده استثنایی، به همه طراحانی که این در این خصوص طرحی زده اند این فراخوان را ارسال کنید و طرح های خود را به آی دی های:
telegram.me/noorian
و

telegram.me/hfadaei
ارسال نمایید.

./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید


Print Friendly and PDF


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

پاسخی بگذارید