دغدغه‌های حاکمیت برای جلب اعتماد حوزه فناوری اطلاعات بررسی می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات، استیج نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۰ )، فردا پنج شنبه ۲۳ مردادماه با حضور امیر ناظمی، معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می شود.

هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس، از امروز به مدت چهار روز و با هدف گفتگو و شبکه سازی، سرمایه گذاری مشترک و  مشارکت در پروژه های تحقیق و توسعه کار خود را به صورت مجازی آغاز کرد.

این نمایشگاه امسال با شعار «اکوسیستم نوآوری، زیر یک سقف»؛  میزبان بیش از ۴۰ هزار بازدیدکننده متخصص و یک هزار و ۴۰۰ شرکت‌کننده از ۲۵ کشور جهان است.

اینوتکس در محورهای ده‌گانه‌ای نظیر فناوری زیستی و زیست محیطی، تجهیزات و ملزومات پزشکی و بیمارستانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و مخابرات، فناوری های مرتبط با نفت و گاز و  انرژی های تجدید پذیر و غیره توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

یکی از اصلی‌ترین و پربازدیدکننده‌ترین رویدادهای این نمایشگاه «استیج» است که در آن امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سخنرانی می‌پردازد.

موضوع این پنل سخنرانی، «اعتماد و حاکمیت» است که به بررسی دغدغه‌های حاکمیت در راستای جلب اعتماد در حوزه فناوری اطلاعات و همچنین چگونگی راهکارهای ایجاد سازوکار در این مسیر می پردازد.

علاقه‌مندان به حضور در استیج «اعتماد و حاکمیت» می‌توانند با مراجعه به نشانی https://www.inotex.com/ ضمن ثبت‌نام بازدیدکننده به صورت مجازی و آنلاین از این پنل استفاده کنند.

این پنل از ساعت ۱۵:۲۵ تا ۱۶:۱۰ تاریخ  ۲۳ مردادماه برگزار می‌شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مشخصات گوشی «موتو جی ۲۰» فاش شد
ایرانسل به‌دنبال برقراری ارتباط همه‌جانبۀ دیجیتال بین مردم است
۵ شرکت بزرگ فناوری در آمریکا از خرید و ادغام منع می شوند
نصب دوربین در ون های آمازون رانندگان را ترساند