دهمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر محمود کمره ای مسئول کمیته علمی سمپوزیوم IST۲۰۲۰ در این باره گفت: این سمپوزیوم ۱۵ تا ۱۷ دسامبر (۲۵ تا ۲۷ آذر ماه) با حضور فعالان حوزه ICT، پژوهشگران و اساتید خارجی و داخلی توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به صورت مجازی برگزار می شود.

وی گفت: این سمپوزیوم که به صورت دوسالانه برگزار می شود، حول ۳ موضوع محوری «شبکه ها، سامانه ها و فناوری های نسل آتی»، «خدمات نسل آتی» و «سیاستها و مقررات نسل آتی» خواهد بود.

کمره ای افزود: دبیرخانه این سمپوزیوم  ۱۰۷ مقاله دریافت کرده است که ۵۳ عنوان از مقالات مورد قبول کمیته علمی واقع شده که به دلیل شرایط برگزاری سمپوزیوم به صورت مجازی، تمامی مقالات در قالب مجموعه ای از نشست‌ها ارائه خواهد شد و ارائه به صورت پوستر طبق سنوات قبل نخواهیم داشت.

وی در خصوص برگزاری کارگاه در این سمپوزیوم گفت: ۳۵ موضوع کارگاه پیشنهاد شده که از میان آنها ۵ موضوع مورد پذیرش قرار گرفته است.

دکتر کمره ای اضافه کرد: طبق سنوات گذشته در این سمپوزیوم هم نمایشگاه جانبی با حضور شرکتهای فعال در حوزه ICT خواهیم داشت، با این تفاوت که نمایشگاه نیز همچون سمپوزیوم به صورت مجازی و غیر حضوری پیش بینی شده است.

مسئول کمیته علمی سمپوزیوم با تشکر از  مولفین مقالات، داوران، ارائه دهندگان کارگاههای آموزشی، سخنرانان کلیدی، مسئولین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، مقامات وزارت ارتباطات، مدعوین و کلیه شرکت کنندگان در سمپوزیوم IST۲۰۲۰، گفت: امید است این سمپوزیوم نیز با کیفیت علمی مشابه دوره های قبل و با موفقیت برگزار شود و دستاوردهای آن مورد استفاده محققین و متخصصین بخشهای دولتی و خصوصی ICT کشور قرار گیرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند
ارتباطات در مناطق زلزله زده پایدار است