دوره آموزشی «فناوری ۵G و کاربردهای آن در عمل» برگزار شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، این دوره بین المللی مشترک که به صورت برخط برگزار شد، به منظور آشنایی و ارتقاء دانش و بینش دانشجویان، پژوهشگران، سیاست‌گذاران، کارشناسان و متخصصان علاقمند به حوزه ۵G از طریق سکوی ITU بوده است.

سومین دوره بین المللی مشترک پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با آکادمی ارتباطات و فناوری اطلاعات  چین (CAICT) که یکی از مراکز تعالی (COE) منطقه آسیا و اقیانوسیه و مجمع  جهانی مخابرات (ITU) است ، با همکاری متخصصانی از دانشگاه سیدنی، دانشگاه شانگهای جیاوتونگو و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، تحت عنوان « ۵G TECHNOLOGY AND APPLICATIONS IN PRACTICE » برگزار شد.

این دوره که با حضور ۳۴۰ نفر شرکت کننده از کشورهای مختلف برگزار شد، بر دانش پایه و تکامل ۵G، فناوری های کلیدی و پروتکل های آن، استاندارد سازی و کاربرد ۵G در بهداشت هوشمند، امنیت و شهر هوشمند، متمرکز بود.

دکتر رقیه جدا، دکتر محمد اکبری و دکتر مزدا حمدی از اعضای هیات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز مدرسان این دوره بودند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کنفرانس ظرفیت امنیت شبکه ملی اطلاعات برگزار می شود
استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند