دوره آموزشی پیوست نگاری فرهنگی برگزار شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، دوره عمومی آموزشی پیوست نگاری فرهنگی با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) آغاز به کار کرد.

این دوره آموزشی براساس تأکید وزیر ارتباطات مبنی بر احیای مباحث حوزه فرهنگ در فضای مجازی و با توجه به تکالیف قانونی پژوهشگاه ICT به مدت ۲ روز (۲۳ و ۲۴ بهمن ماه جاری) در مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار می شود.

مباحث این دوره توسط حسن بنیانیان، رئیس کمیسیون پیوست­ نگاری فرهنگی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح می شود.

عوامل مؤثر در تحولات و تغییرات فرهنگی در ایران، امکان­پذیری مدیریت و مهندسی فرهنگ، ابزارهای کلیدی در اعمال مدیریت بر فرهنگ،  راهبردهای کلان مدیریت فرهنگی در نظام جمهوری اسلامی، توضیح اجمالی فلسفه الگوی پیشرفت اسلامی و ایرانی، چیستی و چگونگی پیوست­ نگاری فرهنگی، الگوی عمومی پیوست­ نگاری فرهنگی، نقش فناوری ارتباطات و اطلاعات در تحولات فرهنگی، فضای مجازی و نقش­ آفرینی آن در تحولات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایران از جمله محورهای این دوره آموزشی است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کشف آسیب پذیری جدید در فلش پلیر/ لزوم به روزرسانی نرم افزار
ثبت اطلاعات گوشی‌های مسافری در سامانه همتا متوقف شد
آیین نامه اجرایی استانداردسازی نظام تبادل اطلاعات کشور تصویب شد
هفتاد و چهارمین دوره اصول مذاکره در باغ کتاب تهران