دورکاری در شرکت فوجیتسو دائمی می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی، شرکت فوجیتسو اعلام کرده فضای اداری خود در ژاپن را ۵۰ درصد کاهش می دهد و خود را با هنجار جدید همه گیری ویروس کرونا وفق می دهد.

این شرکت اعلام کرده برنامه «تغییر کاری زندگی» انعطاف پذیری بی سابقه ای برای ۸۰ هزار کارمندش در ژاپن فراهم می کند. طی این برنامه ساعات کاری انعطاف پذیر و دورکاری از خانه به استانداردهای جدید تبدیل می شوند.

فوجیتسو در بیانیه ای اعلام کرد روشی نوین برای کار کردن را معرفی می کند که تجربه ای ثمربخش تر و خلاق تر برای کارمندان فراهم می کند و از سوی دیگر نوآوری و ارزش های نوینی برای جامعه و مشتریان دربر خواهد داشت.

 تحت طرح جدید این شرکت، کارمندان برای همیشه به طور دورکار به فعالیت خود ادامه می دهند تا به استایل کاری دست یابند که به آنها اجازه می دهد با توجه به محتوای شغلی، نقش کسب وکاری و سبک زندگی شان، به طور انعطاف پذیری از وقت خود استفاده کنند.

همچنین به گفته فوجیتسو این شرکت به کارمندان اجازه می دهد مکان فعالیت خود(خانه یا مقر شرکت) را  انتخاب کنند. این شرکت فناوری معتقد است افزایش اختیار کارمندان به آنها کمک می کند تا عملکردشان در گروه ها را بهبود دهند و در نتیجه بهره وری رشد می کند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مشکلات برگزاری مناقصات حوزه ICT در حضور زارع پور تشریح شد
تشکیل کمیته تامین تجهیزات پروژه اینترنت فیبرنوری
برچسب هشدار اخبار دروغین جنگ اوکراین به توئیتر اضافه می‌شود
تیم‌های برتر در حل چالش‌های هوش مصنوعی همراه اول معرفی شدند